Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Yılbaşı Sofra Tercihleri
16.11.2018

Yılbaşı Sofra Tercihleri

Yılbaşı akşamını evinde geçirmeyi tercih edenlerin yüzdesi gün geçtikçe artıyor. Evde verilen yılbaşı partileri de aynı şekilde geçmişten bugüne büyük bir evrim geçirdi. Artık dışarıda şık bir restoranta gidermişçesine evlerde verilen yılbaşı kutlamalarına da aynı özen ve belki de daha fazlası gösteriliyor. Evini yılbaşı dekorasyon süsleri ile donatıp büyüleyci bir noel akşamı tasarlayan ev sahipleri de seviyeyi yukarı çekiyor. Hal böyle olunca yılbaşı sofralarının da önemi gittikçe büyümekte, peki neler yapabilirsiniz ?

Dekoratif Yılbaşı Sofrası

Çam ağacı topları ile geyiklerden faydalanarak rose gold bir Yılbaşı Sofrası.

Sade Bir Yeni yıl Sade Yılbaşı Sofrası

Sade ve kırmızı renginide çok verimli şekilde kullanarak sahip olabileceğiniz yılbaşı sofrası için biraz titiizlik ve özen göstermeniz yeterli olacaktır. Aileniz ve dostlarınzla samimi bir yılbaşı akşamı geçirmek isterseniz kesinlikle tavsiye edilir.

Göz yormayan Yılbaşı Sofrası  Sade ve göz yormayan Yılbaşı Sofrası 

Kurulumu hızlı ve daha sonra göreceğiniz Yılbaşı sofra dekorasyonlarına göre kolay olan, sade bir Yılbaşı gecesi için ihtiyacınız olan her detaylar bu masada bulunmakta. Yanında tavsiyen hafif yılbaşı yemekleri ile misafirlerinizi ağırlarsanız partinizde uyum içinde ilerleyecektir.

Bahçede Yılbaşı Sofrası 

Hava şartlarına göre bahçede de keyifli bir yılbaşı sofrası ile misafirlerinizle huzurlu bir yeni yıla geçiş yemeği paylaşabilirsiniz. Özellikle günümüzde hava çok soğukken bile bir sonraki gün güneşli ve sıcak geçebiliyorken Yılbaşı hava durumunu iyi takip etmenizi ve ona göre hazırlıklarınızı gözden geçirmenizi önermekteyiz. Yılbaşı dekorasyonununuzu her şartı dikkate alarak yapmalısınız.

Şık ve Zarif Yılbaşı Sofrası

Mini çam ağaçları ve kozalaklar neredeyse göze çarpmayacak kadar uyumlu halde düzenlenmiş bir Noel Sofrası.

Yılbaşı Tuzluğu

Yılbaşı sofralarınızda kolaylıkla elde edebileceğiniz hoş bir Yılbaşı süslemesi eklemesi de yapabilirsiniz.

Dengeli Yılbaşı Yemeği

Loş ortamları ve az ışıklı yemekleri sevenler içinde Yılbaşı sofra alternatifleri bulunmakta tabi ki. Masanızın konumu kritik bir role sahipken ucu daha küçük mumlar ve açık renkte bir Yılbaşı sofra düzeni tam da ihtiyacınız olanı karşılar. Sofranızı dikkatle hazırlarken yılbaşı peçetelerinizi ve yılbaşı çam ağacı aksesuarları ile neler yapabileceğinize biraz daha konsantre olabilirsiniz.

Işıklı Yılbaşı Yılbaşı mumlarının gücü

Masa ortasına beyaz küçük çam ağacı eklemesi ve yaratılan ambians hoş bir uyum sergiliyor. Aynı zaman da yılbaşı süsleri arasından gümüş çam ağacı aksesuarları tercih edilmiş. Zevkli bir tasarım.

Altın rengi yılbaşı sofrası  Pratik Yılbaşı Sofrası

Listemizin en göz alıcıı yılbaşı sofralarından biri olması dışında bir yılbaşı partisi için belkide en pratik masa düzenlerinden birini temsil ediyor. Kullan At happy new year tabaklar, yeni yıl için özel masa üzeri konfetiler, altın ve siyah renginin kombinasyonu ve dikkat çekici bir yılbaşı masa düzenine kavuşmak. Bu yılbaşı sofrasının hazırlanış süresi gündelil hayatımınızda ki bir sofra hazırlanışı ile neredeyse aynı. Yılbaşında misafirlerinze daha çok vakit ayırmak istiyorsanz pratik yılbaşı sofrasını tercih edebilirsiniz. 

Işıltılı Yılbaşı Sofrası Işıltısı hoş yılbaşı sofrası

Çam ağaçları sadece altına yılbaşı hediyeleri bırakmak için değil aynı zamanda bir yılbaşı sofrasını nasıl bam başka bir hale sokabileceğinin resmi; çam ağaç süslerinin verimli kullanımı ve çam ağacı ışıklarının etrafa saçtığı ışıltı ile sakin bir sofranın, ışıltılı sofraya geçişini tebrik ediyoruz.

Yeni yıl sofrası 2019 Yılbaşı Sofrası, son derece şık ve kullanışlı bir görüntüye sahip...

Çocuk Yılbaşı Partileri İçin Kullanışlı

Çocukların Yılbaşı Partilier için kullanışlı ve verimli sofra malzemeleri. Geyikli yılbaşı sofrası tam da onlara göre.

Yeni Yıl Sofranız  

Yılbaşı asma süsleri, şık bir yemek takımı, mini renkli çam ağaçları ve tabi ki çam ağacı ışıkları ile zarif bir sofraya bakıyorusunuz. Yılbaşı parti malzemeleri ile yapabileceklerinizi bir de siz düşünün. Küçük dostumuz da yılbaşı yemeğine biraz erken gelmiş ama neyse ki Yeni Yıl Sofrasını dağıtmamış...

Gümüş Işıltılı Yeni Yıl Sofrası

Yeni yıl süslerini doğru kullanmanın faydaları...

Yılbaşı Sofraları 

Kalabalık bir yılbaşı partisi için düzenlenen sofra tek kelime ile harika. Yılbaşı süslerinin kullanım oranı sofranın şaaşalı görüntüsünün önüne geçmemiş hatta tam anlamı ile eşlik etmiş durumda. Asma süsler ve  yılbaşı maskelerinin sofra üzerinde ki etkisi ise tamamlayıcı kuvvet olarak kullanılmış. 

Altın sarısı Yılbaşı  Altın Sarısı Yılbaşı

Yeni yıl kozalaklı sofra Kozalaklı Yılbaşı  Sofrası

Noel Sofrası

Çam Ağacının Büyüsü Çam Ağacının Büyüsü

Blog Son Eklenenler
Pikniğe hazır mıyız?
Havalar gün geçtikçe ısınıyor ve artık kapalı ev ortamından dışarıya serin, yeşillikler içinde vakit geçirip doyasıya piknik yapacağımız günler geliyor. 
Devamını Oku
23.05.2019
Sevgililer Günü İzlenebilecek Filmler
14 Şubat çiftlerin yapabilecekleri arasında beraber film izlemek gerçekçi ve keyifli bir aksyon. Sevgililer günü filmleri ile sevgilinizle güzel saatleri yaşayabilirsiniz. İster sevgililer günü korku filmi, ister sevgililer günü aşk filmler, ister aksyon isterseniz de sevgililer günü fantastik filmerini izleyerek bu güzel güne renk katabilirsiniz. Sonuçta 14 Şubat sevgililer günü aktivitelerinden film izleme her zaman çekici bir zaman dilimidir. Önemli olan hangi sevgililer günü filmini izyeceksiniz.  Bizden size sevgililer günü filmeri önerileri...
Devamını Oku
25.01.2019
Sevgililer Gününün Doğuşu
Sevgililer günü ne zaman başladı? Her sene 14 Şubat neden sevgililer günü olarak kutlanıyor? 14 Şubat sevgililer günü hikayesi nedir gibi sorularınızın cevaplarını bulmaya hazır mısınız? Günümüzde sevgililer günü romantik bir gün olarak değerlendirilmekte ve süre gelen bir kar topunun yavaş yavaş büyümesi gibi artık olmazsa olmaz bir hal aldı. Romantik çiftler sevgililer günü yemeklerine çıkıyor, 14 Şubat hediyeleri ile birbirlerine jestler yapıyorlar. Sevgililer günü adınının doğuş gerçekliklerine başlayalım o halde. 
Devamını Oku
25.01.2019
Sevgililer Günü Çiçekleri Hiç Solmasın
Sevgililer günü çiçekleri yıllardır 14 şubat tarihinde ilgi gören bir jest ve hoş bir hediye olarak kullanılmaktıadır. Yapılan sevgililer günü jesti 14 şubat çiçekleri ile sürdülürken zaman içinde bu çiçeklerin de değişimi söz konusu oldu. Artık sevgililer temel olarak iki tür sevgililer günü çiçeği alabilmekte ve güzelce sunmakta. Bu iki türün de tabi ki alt kategorileri bulunmakta, şimdi merceklerimizi sevgililer günü çiçeklerine odaklayalım ve opsyonlarımıza göz atalaım.  
Devamını Oku
22.01.2019
Sevgililer Günü Peluşlarının Gücü
14 Şubat Sevgililer günü peluşları çok uzun zamandır tercih edilen sevimli hediyeler olarak hayatımızda yer etmiş durumda. Kimisi tatlı kimi sevgi dolu kimisi de sempatik ve beklenmedik duruşlarda olabiliyor. Güzel bir gülümseme ve yüsek ihtimalle kişinin kendi odasında saklayacağı sevgililer günü hediyesi. İşte 14 Şubat sevgililer günü peluşları ve güzel ruh halleri...
Devamını Oku
18.01.2019
Sevgililer Günü Tablonuz ile Aşkınızı Mühürleyin
14 Şubat sevgililer günü kanvas tabloları ile hem empatik hemde evinizde sürekli görebileceğiniz unutulmaz bir hediyeye imza atabilirsiniz. Sevgililer günü tabloları verdikleri duygusal mesaj ve sanatsal bakış açısı ile günümüz modernliğinde eşsiz bir mutluluk sağlayabilir. İhtiyacınız olan sevdiğinize uygun olan tabloyu seçmek ve harekete geçmek. Sizlere ilham kaynağı olması adına seçtiğimiz sevgililer günü tabloları ile karşınızdayız.  İşte 14 Şubat tablolarınız...
Devamını Oku
17.01.2019
14 Şubat'ta Sevgilinizle Neler Yapabilirsiniz ?
14 Şubat sevgilier günü heyecanına kapılmadan planlarınızı hazırlasanız iyi edersiniz. 0 risk sistemi ile bu anlamlı günü yaşamak en keyiflisi ve huzurlusu olacak. Neyse ki hemen aşağıda ihtiyacınız olan fikir tohumlarına kavuşacaksınız. Sevgililer günü tohumlarını alın ve mükemmel bir canlıya doğru yolculuğunuza başlayın. Evinizde veya dışarıda sevgililer günü aktivitileri yapabilir ve bunları olduğundan daha mutlu yaşayabilirsiniz. 14 şubat ruh haliniz tüm güne yansıyacak. Hadi başlayalım.
Devamını Oku
14.01.2019
Sevgililer Günü Parti Aksesuarlarıyla Kutlamanıza Renk Katın
Sevgilier gününde daha çok eğlenmek ve gülmek isteyenler için harika 14 şubat aktiviteleri dışında bir de sevgililer günü aksesuarları ile rollere bürünmek ve kahkaha dolu anlar yaşamak mümkün. Birbiri ile iyi anlaşan çiftler eğlenmek için yer ararlar ve böyle özel günler doyasıya bu hisleri yaşamak için çok iyi bahaneler. Hele ki günlerden 14 şubat ise sevgililerin beklediği ve karşılıklı o günü çok mutlu geçirmek istedikleri spesifik bayram diyerbiliriz. Sevgililer günü kendimizi daha çok eğlendirmek için kullanabileceğimiz keyifli 14 şubat aksesuarları ile karşınızdayız. 
Devamını Oku
11.01.2019
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.