Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Yılbaşına Saat Saat Yaklaşalım
26.11.2018

Yılbaşına Saat Saat Yaklaşalım

Yılbaşı akşamı, yeni yıla girerken 10 dan geriye doğru saniyeleri saymak alışık olduğumuz bir kutlama biçimi. Peki ya yeni yıla girmeye saatler kala neler yapıyourz? Biraz da yılbaşına girilen günü değerlendirelim istedik ve bir yılbaşı partisi sahibinn gününe odaklandık. İşte yılbaşı gerçekleri ve yoğunluğunun resmi...

Birçok insan yılbaşı gecesi öncesi gün içinde çalışmaya devam ediyor. Sabah işe gidip şanşlılar ise öğleden sonra çıkıyor, ya da akşam 17:00-18:00 arası normal saatlerine işten çıkabiliyorlar. Akşama herkes kendine göre olan yılbaşı partisine katılacağından ufak bir heyecanla geçen yılbaşı günü işten çıkış ile başlayalım.

Yılbaşı günü işte olmak

Saatler 17:30 

Yılbaşı günü trafik

Saatler 17:30-19:00 arası yılbaşı trafiği kendini gösterir, herkes yılbaşı kutlamasını yapacağı yere doğru ilerlemek ister.

Evde yılbaşı partisi verecek ev sahipleri, eve vardıkatan hemen sonra önce giyinir ve planladığı yılbaşı sofrasının hazırlıklarını tamamlar.

Yılbaşı Sofrası

Sattler 19:00-20:00

Misafirler gelemden önce yılbaşı hazırlıklarını eksiksik yapmak isteyenler kontrolü elden bırakmaz.

Yılbaşı kozalakları ile tema bütünlüğü Yılbaşı kozalakları gibi yeni yıl temasına uygun malzemeler Noel sofrasına yerleştirilir.

Uygun Yılbaşı Sofrası

Yılbaşı geyik motifleri itina ile kullanılmış...

Uygun yılbaşı sofrası kontrolleri bittikten sonra eviniz için uygun yılbaşı dekorunuzu misafirler gelmeden kontrol etmeli ve eksikleri gidermelisiniz. 

Şimdiki resimler; uygun yılbaşı dekorasyonları içerir.

Yılbaşı ev giriş dekorasyonu Yılbaşı dekorasyonu evin dışından başlar, unutulmamalı.

Yeni yıl ev dekorasyonu

Yılbaşı saatleri hızlı geçer, bir önceki geceden kurulan yeni yıl dekorasyonu için sadece kontrol etmeye vaktiniz olacak.

Karlı yılbaşı dekorasyonu Kendi tarzınıza uygun noel dekorasyonu seçimi önemli.

Saatler 21:00 a gelmeden Yılbaşı yemekeriniz de hazır olmalı zira 21:00 misafirlerinizin muhtmel geliş saati olacak.

Yılbaşı yemekleri

Yılbaşı kurabiyeleri

Saatler artık 21:00

Yılbaşı misafirleri

Tam zamanında eli dolu gelen misafirler, yılbaşı akşamı için istenilen bir durum.

Yılbaşı yemekleri tüketimi

Hep beraber kalabalık bir yeni yıl sofrasında yılbaşı heyecanı ile yemek ve sohbet keyfi...

Saatler 23:00 Yılbaşı sofrasından kalkış ve misafir tarzına göre yılbaşı müzikleri eşliğinde yeni yıla doğru yolculuık.

Yılbaşı kostümleri 

Yılbaşı ruhunu daha çok hissetmek isteyenler Noel Baba kostümleri ve yılbaşı kıyafetlerine geçiş yapacaktır. Ne de olsa artık dakikalar kaldı.

Yılbaşı Anı

Saatler 00:00  Eş, dost, akraba herkesin birbirine sarılma ve iyi yılbaşı dileklerinde bulunma zamanı geldi. Doyasıya sevgi selini sevdiklerinizle paylaşabildiğiniz için şanslı olduğunuzu unutmayın.

Şimdi de en keyifli vakit geldi. 

Saatler 00:00 'ı geçti ve herkesin hediyelerini verme zamanı...

Yılbaşı hediyeleri

Mutlu yıllar...

Yılbaşı Saatleriniz Böyle Geçecek

Blog Son Eklenenler
Pikniğe hazır mıyız?
Havalar gün geçtikçe ısınıyor ve artık kapalı ev ortamından dışarıya serin, yeşillikler içinde vakit geçirip doyasıya piknik yapacağımız günler geliyor. 
Devamını Oku
23.05.2019
Sevgililer Günü İzlenebilecek Filmler
14 Şubat çiftlerin yapabilecekleri arasında beraber film izlemek gerçekçi ve keyifli bir aksyon. Sevgililer günü filmleri ile sevgilinizle güzel saatleri yaşayabilirsiniz. İster sevgililer günü korku filmi, ister sevgililer günü aşk filmler, ister aksyon isterseniz de sevgililer günü fantastik filmerini izleyerek bu güzel güne renk katabilirsiniz. Sonuçta 14 Şubat sevgililer günü aktivitelerinden film izleme her zaman çekici bir zaman dilimidir. Önemli olan hangi sevgililer günü filmini izyeceksiniz.  Bizden size sevgililer günü filmeri önerileri...
Devamını Oku
25.01.2019
Sevgililer Gününün Doğuşu
Sevgililer günü ne zaman başladı? Her sene 14 Şubat neden sevgililer günü olarak kutlanıyor? 14 Şubat sevgililer günü hikayesi nedir gibi sorularınızın cevaplarını bulmaya hazır mısınız? Günümüzde sevgililer günü romantik bir gün olarak değerlendirilmekte ve süre gelen bir kar topunun yavaş yavaş büyümesi gibi artık olmazsa olmaz bir hal aldı. Romantik çiftler sevgililer günü yemeklerine çıkıyor, 14 Şubat hediyeleri ile birbirlerine jestler yapıyorlar. Sevgililer günü adınının doğuş gerçekliklerine başlayalım o halde. 
Devamını Oku
25.01.2019
Sevgililer Günü Çiçekleri Hiç Solmasın
Sevgililer günü çiçekleri yıllardır 14 şubat tarihinde ilgi gören bir jest ve hoş bir hediye olarak kullanılmaktıadır. Yapılan sevgililer günü jesti 14 şubat çiçekleri ile sürdülürken zaman içinde bu çiçeklerin de değişimi söz konusu oldu. Artık sevgililer temel olarak iki tür sevgililer günü çiçeği alabilmekte ve güzelce sunmakta. Bu iki türün de tabi ki alt kategorileri bulunmakta, şimdi merceklerimizi sevgililer günü çiçeklerine odaklayalım ve opsyonlarımıza göz atalaım.  
Devamını Oku
22.01.2019
Sevgililer Günü Peluşlarının Gücü
14 Şubat Sevgililer günü peluşları çok uzun zamandır tercih edilen sevimli hediyeler olarak hayatımızda yer etmiş durumda. Kimisi tatlı kimi sevgi dolu kimisi de sempatik ve beklenmedik duruşlarda olabiliyor. Güzel bir gülümseme ve yüsek ihtimalle kişinin kendi odasında saklayacağı sevgililer günü hediyesi. İşte 14 Şubat sevgililer günü peluşları ve güzel ruh halleri...
Devamını Oku
18.01.2019
Sevgililer Günü Tablonuz ile Aşkınızı Mühürleyin
14 Şubat sevgililer günü kanvas tabloları ile hem empatik hemde evinizde sürekli görebileceğiniz unutulmaz bir hediyeye imza atabilirsiniz. Sevgililer günü tabloları verdikleri duygusal mesaj ve sanatsal bakış açısı ile günümüz modernliğinde eşsiz bir mutluluk sağlayabilir. İhtiyacınız olan sevdiğinize uygun olan tabloyu seçmek ve harekete geçmek. Sizlere ilham kaynağı olması adına seçtiğimiz sevgililer günü tabloları ile karşınızdayız.  İşte 14 Şubat tablolarınız...
Devamını Oku
17.01.2019
14 Şubat'ta Sevgilinizle Neler Yapabilirsiniz ?
14 Şubat sevgilier günü heyecanına kapılmadan planlarınızı hazırlasanız iyi edersiniz. 0 risk sistemi ile bu anlamlı günü yaşamak en keyiflisi ve huzurlusu olacak. Neyse ki hemen aşağıda ihtiyacınız olan fikir tohumlarına kavuşacaksınız. Sevgililer günü tohumlarını alın ve mükemmel bir canlıya doğru yolculuğunuza başlayın. Evinizde veya dışarıda sevgililer günü aktivitileri yapabilir ve bunları olduğundan daha mutlu yaşayabilirsiniz. 14 şubat ruh haliniz tüm güne yansıyacak. Hadi başlayalım.
Devamını Oku
14.01.2019
Sevgililer Günü Parti Aksesuarlarıyla Kutlamanıza Renk Katın
Sevgilier gününde daha çok eğlenmek ve gülmek isteyenler için harika 14 şubat aktiviteleri dışında bir de sevgililer günü aksesuarları ile rollere bürünmek ve kahkaha dolu anlar yaşamak mümkün. Birbiri ile iyi anlaşan çiftler eğlenmek için yer ararlar ve böyle özel günler doyasıya bu hisleri yaşamak için çok iyi bahaneler. Hele ki günlerden 14 şubat ise sevgililerin beklediği ve karşılıklı o günü çok mutlu geçirmek istedikleri spesifik bayram diyerbiliriz. Sevgililer günü kendimizi daha çok eğlendirmek için kullanabileceğimiz keyifli 14 şubat aksesuarları ile karşınızdayız. 
Devamını Oku
11.01.2019
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.