Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
Toplam 22 ürün bulunmaktadır.

Hijyen Ürünleri

Dolphin ve Burpak Hijyen ürünleri; bulunan ortamın steril kalması adına yüksek önem taşır. Hastane ve sağlıkla bağlantılı sektörler ayrıca gıda sektörü içinde bulunanlar için vazgeçilmez olan hijyen ürünlerini tanıyalım. Bone, maske, galoş, önlük, kolluk,aşçı kepi,klozet kapak örtüsü ve diğer hijyen ürünleri kusursuz bir servis ve mikropsuz bir çalışma ortamı için olmazsa olmazlarımız. 

Dolphin Kullan At Boneler

Dolphin Boneler, gıda sektöründe üretim ve ya hizmet kısmında yer alanlar için kritik bir role sahiptir. Saç, kıl ve mikropların yiyeceklere bulaşma ihtimali riskini ortadan kaldırır. Hata payı ve memnuniyetsiz müşteri yüzdesini minimize eder. Temiz bir ortam temiz bir üretim için yeterli değildir. Bu sebep ile Kullan At boneler öncelikli olarak gıda ve sonrasında diğer sektörler adına süreci kolaylaştırır. Hemen ihtiyacını gider.

Dolphin Kullan At Maskeler

Dolphin Kullan At maskeler özel üretimdir. Özellikle hava ile temas ederek bulaşacak hastalıklara karşı önlem almanızı sağlar. Bunun yanında üretimi sırasında kullanıcıların rahat nefes alıp verebilmesini sağlayan hava transfer gözenekleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Lastikli bir ürün olması ise her yüz ebadı için uygunluğunu sağlar. Dolphin maskelerin bir diğer ayırt edici özelliği ise terleme yapmıyor oluşudur. 

Dolphin Kullan At Galoşlar

Ayakkabıların üzerine giyilerek kullanılan mavi renkteki Dolphin galoşlar, dışarısı ve içerisi diye adlandırabileceğimiz iki ortam arasındaki mikrop geçişini yok eder. Özellikle muayene, hastane, gıda işletmeleri ve fabrikalar da sterillik maddesini kolayca sağlamanın ilk yolu olan Dolphin ve Burpak Kullan At galoşlar; daha ince ve standart ölçü olmak üzere ikiye ayrılır. Tercihini yap.

Dolphin Kullan At Kolluk

Dolphin kolluklar Kullan At rahatlığı sayesinde sadece kendi kullanımı için bile durumu kolaylaştırdı. Üretimin sektörü olmaz, ben üretim aşamasında kıyafetlerin bile temas etmesini tercih etmiyorum bakış açısına sahip herkesin satın alması gereken kolluklar bez ve naylon olmak üzere iki ayrılır. Ribanalı bez kolluk son zamanların en çok tercih edilen hijyen ürünü konumundadır. Verim arayışınıza göre seçim yapabileceğiniz Dolphin Kullan At kolluklar; hem bez hem de naylon çeşitlerinde daha ekonomik versiyonları bulundurur. Kendi tercihinizi ihtiyaçlarınıza göre yapın, temiz kalın.

Dolphin Kullan At Önlükler

KullanAtMarket sadece ihtiyacınız olan ürünü sunarak bir kenara çekilmez. İhtiyacınız olan seçim hakkı için her zaman çeşit sunar. Seçim özgürlüğü yaratır ve aynı ideolojiyi Kullan At Dolphin önlüklerinde de yaptı. İhtiyacınız olan naylon bir önlükse; ziyaretçi önlüğü ile durumu kurtarmaya çalışmazsınız. Günün sonunda bulunduğunuz ortamı steril tutmak adına giyilen önlüklerin amaçları birbirinden farklıdır ve amaca göre kullanım önerilir. Seçeneklerine göz at

Dolphin Diğer Hijyen Ürünleri

Düşünürsek gerekli steril tutma maddelerinin hepsini sunduk değil mi? Geriye aklınıza gelmeyen son bir tane kaldı. Belki de en önemli olanlar arasında sayılabilir. Dolphin kağıt klozet kapak örtüsü ile mikropların bulaşma ihtimalinin bir hayli yüksek olduğu bölümde riskinizi bitirin. Mikroplara karşı açılan savaşı hükmen galip kapatın. Dolphin aşçı kepi ile de restoranların hijyenini sağlayın. Kullan At rahatlığı ile temiz bir ortamda rahatça barının…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.