Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Doğa Dostu Ürünler

Çocuklarımıza bırakacağımız sağlıklı bir gelecek için sorumlu hissediyoruz. Şeker kamışından üretilen tabaklar, compostable karton tabak ve bardaklar, ahşap ve bambu ürünlerimizle çevreye ve geleceğe iyi bakmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
Toplam 17 ürün bulunmaktadır.

Kullanatmarket Doğa Dostu Ürünlerle sürdürülebilir çevre oluşturabilir, kaliteli yapısı ile gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kullanatmarket Doğa Dostu ürünler serisinde neler yok ki!

Doğa Dostu Tabaklar, Doğa Dostu Çorba Kasesi, Doğa Dostu Bardaklar, Doğa Dostu Pipetler, Doğa Dostu Çatal, Doğa Dostu Kaşık, Doğa Dostu Bıçak, Doğa Dostu Ahşap Çatal, Doğa Dostu Ahşap Kaşık, Doğa Dostu Ahşap Bıçak, Doğa Dostu Bambu Çöpşişler, Doğa Dostu Ahşap Adana Şiş, Doğa Dostu Bambu Kürdan ve ailenin son üyesi Doğa Dostu Kesilmiş Yağlı Pişirme Kağıdı.

Roll-Up, Burpak, Dolphin ve Fresh-Up markaları ile sizlere Kullanatmarket.com ayrıcalığı ile sunuyoruz.

Roll Up Doğaya Dönüş Kesilmiş Pişirme Kağıdı 20 yaprak

Doğaya dönüş Başladı! Türkiye’de bir ilk!! Bu kutu içerisindeki pişirme kağıdı, ormanlarımızın gelecek nesillere sağlıklı bir şekilde aktarılması için PEFC sertifikası kapsamındaki sürdürülebilir bir şekilde yönetilen ormanlardan elde edilmiştir. - Kesilmiş ve kullanıma hazırdır. -Yağlamaya gerek yoktur. -Malzemenin pişirme sırasında tepsiye yapışmasını önler. - Tepsinin kirlenmesini önler. - Mikrodalga fırında kullanılabilir. - 220 dereceye kadar pişirir ve kızartır. – 30 dakika kullanılabilir.

 

Roll Up Nature Dreams Tabaklar (çeşitlerine göre hacim bilgileri vb değişecektir)

Nature Dreams serisinden 400ml kapasiteli ekolojik, derin kase. Yenilenebilir kaynak olan şeker kamışı selülozundan üretilmiştir. Mikrodalga fırında kullanılabilir. Uluslararası geçerliliği olan Compostable sertifikasına sahiptir. Kompostlama, organik atıkların bir araya getirilerek, kontrollü şartlarda çürütülmesi sonucu elde edilen doğal bir geri dönüşüm yöntemidir. Kompostlama sonucunda organik gübre oluşur. Mukavemeti çok yüksek olduğu için eğilmez ve bükülmez. Horeca ve Catering sektöründe, piknik, davet ve her türlü organizasyonda kullanılmak için idealdir.

 

Roll-Up Doğaya Dönüş Ahşap Çatal – Kaşık - Bıçak 8li

Doğal ahşap malzemesi ile sofralarınıza doğal bir hava katın. Doğa dostu malzemesi ile kullanım sonrası çevreye zarar vermeden piknik, parti, organizasyonlarınıza çevreci bir hava katabilirsiniz. Kaşık, çatal, bıçak endüstriyel amaçlı yetiştirilen ağaçlardan üretilmiştir. FSC (Orman Yönetim Konseyi) sertifikalı huş ağacından yapılmıştır. Huş ağacı kolayca bölünmeyen ya da parçalanmayan alımlı sert bir ağaç türüdür. Hiç bir kaplama, cila ya da herhangi bir kimyasal içermemektedir. Gıda ile teması uygundur. 16cm boyundadır. 1,8mm kalınlığındadır. Pakette 8 adet ürün bulunur.

 

Roll-Up Doğaya Dönüş Siyah Kağıt Pipet

Partilerinizi unutulmaz kılmak için birbirinden güzel renkli kağıt pipetler. Partinizin teması ne olursa olsun, seçeceğiniz kağıt pipetler ile, organizasyonlarınıza neşeli bir hava katabilirsiniz. Üretiminde doğal kaynak kullanılması sayesinde doğaya da bir katkıda bulunabilirsiniz. Cakepop veya şeker çubuğu olarak da kullanılabilir. Uzunluk: 19,5cm * Çap: 0,6mm Pakette 25 Adet. Özellikleri: Sürdürülebilir doğal kaynak olan selülozda üretilmiştir. Sağlığa ve doğaya zararlı boya maddesi kullanılmamıştır. 6 mm çapında, 19,5 cm uzunluğundadır.

 

Roll-Up Doğaya Dönüş Çatal 10lu (Nature Dreams Serisi)

Doğaya dönüşümlü seri ile geleceğimize bir katkıda bulunmak ve pratik kullanat ürünlerle işinizi pratikleştirmek için çok güzel bir alternatif ürün grubu. Özellikleri: Yenilenebilir kaynak olan şeker kamışı selülozundan üretilmiştir. Mikrodalga fırında kullanılabilir. Uluslararası geçerliliği olan Compostable sertifikasına sahiptir. Kompostlama, organik atıkların bir araya getirilerek, kontrollü şartlarda çürütülmesi sonucu elde edilen doğal bir geri dönüşüm yöntemidir. Kompostlama sonucunda organik gübre oluşur. Mukavemeti çok yüksek olduğu için eğilmez ve bükülmez.  Horeca ve Catering sektöründe, piknik, davet ve her türlü organizasyonda kullanılmak için idealdir.

 

Roll-Up Doğaya Dönüş Karton Tabak 22cm 6lı

Doğaya dönüş serisi ile geleceğimize bir katkıda bulunmak ve pratik kullanat ürünlerle işinizi pratikleştirmek için çok güzel bir alternatif ürün grubu. Özellikleri: Uluslararası gerçerliliği olan Compostable sertifikasına sahiptir. Kompostlama, organik atıkların bir araya getirilerek, kontrollü şartlarda çürütülmesi sonucu elde edilen doğal bir geri dönüşüm yöntemidir. Kompostlama sonucunda organik gübre oluşur. Sürdürülebilir doğal kaynak olan selülozdan üretilmiştir .Plastik içermeyen, gıdaya teması uygun, su bazlı lak ile kağıdın birleşimi sağlanmıştır. Sıvı geçirgenliği olmayan kağıttan üretilmiştir.

 

Roll-Up Doğaya Dönüş Karton Bardak 7oz ve 8oz 10lu

Doğaya dönüş serisi ile geleceğimize bir katkıda bulunmak ve pratik kullanat ürünlerle işinizi pratikleştirmek için çok güzel bir alternatif ürün grubu. Özellikleri: Uluslararası gerçerliliği olan Compostable sertifikasına sahiptir. Kompostlama, organik atıkların bir araya getirilerek, kontrollü şartlarda çürütülmesi sonucu elde edilen doğal bir geri dönüşüm yöntemidir. Kompostlama sonucunda organik gübre oluşur. Sürdürülebilir doğal kaynak olan selülozdan üretilmiştir. Plastik içermeyen, gıdaya teması uygun, su bazlı lak ile kağıdın birleşimi sağlanmıştır. Sıvı geçirgenliği olmayan kağıttan üretilmiştir.

Compostable Karton Tabak ve Bardaklar

Compostable karton tabak ve bardakların üretiminde kullanılan kağıt, uluslararası geçerliliği olan Compostable sertifikasına sahiptir. "Compostable" kelimesi Türkçe'ye "Kompostlanabilir" olarak çevrilmiştir. Kompostlama, organik atıklarn bir araya getirilerek, kontrollü şartlarda çürütülmesi sonucu elde edilen doğal bir geri dönüşüm yöntemidir. Kompostlam, geri dönüşüm tesislerinde, home compost (ev tipi geri dönüşüm) makinelerinde ya da doğada kendi kendiene doğal yollarla gerçekleşebilir. Kompostlama sonucunda organik gübre oluşur. Yani doğadan gelen bir hammadde olan selülozdan üretilen tabaklar, kompostlama yöntemiyle doğaya geri döndüğü için doğa dostu ürünlerdir. 

*Plastik içermeyen, gıdaa teması uygun, su bazlı lak ile kağıdın birleşimi sağlanmıştır.

*Compostable karton tabak ve bardaklar, sıvı geçirgenliği olmayan kağıttan üretilmiştir.

*Compostable karton bardakların kenar birleşimleri gıdayla teması uygun su bazlı lak ile sağlanmıştır. Plastik içermez. 

*Horeca ve Catering sektöründe, piknik, davet ve her türlü organizasyonda kullanmak için iadealdir.

* Tek kullanımlıktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.