Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Kullan At Eldiven Çeşitleri

Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kullan At Eldivenler

En önemlisi hijyene verilen önem hiçbir zaman boşa gitmez, size dönüşü hep olumlu olacaktır.

Kullan at eldivenler; tek kullanımlık olmasının dışında kullanım kolaylığı ve vakit kazandırır. Sektör ve işine göre farklılık gösterebilecek olan eldiven türleri aynı zamanda farklı renkleri ile de KullanAtMarket vasıtası ile boy gösteriyor. . Özellikle sağlık (Hastane) ve gıda sektörü içinde yer alan müşterilerimize duyurulur. Sektörünün öncü ve başarılı firması Dolphin, eldivenleri ve kalitesi ile zirvede bulunmaktadır. Lateks, Nitril, Vinil ve Şeffaf olmak üzere dört çeşitte ayrılan eldivenler hem kutu hem de koli ebatlarında satın alınabilir.  

Dolphin Lateks Eldivenler

Lateks eldivenler; lateks maddesinin katkıları sayesinde ele kolay şekilde takılabilir ve elinizde uzun süre boyunca sorun yaratmadan kalabilir. Islak ve kuru zeminlerde hareket konforu sağlayan Kullan At Lateks eldivenler hijyenik bir şekilde üretilip hazırlandığı için sağlık konusunda da tam güven sağlar. Mavi ve beyaz olmak üzere iki renk grubuna ayrılır. Tür olarak ise pudralı ve pudrasız olarak ayrılan kullan at lateks eldivenler; kullanım alanı geniş olup öncelikle gıda, sağlık ve endüstriyel alanlarda tercih edilir. Hem kutu hem de koli ebatlarında temin edilebilir.

Dolphin Nitril Eldivenler

Nitril eldivenler; öncelikle daha basit giyme ve tutma işlevliği sağlar. Pudrasız olup üç renge ayrılır; beyaz, mavi ve siyah. Mavi ve beyaz olan nitril eldivenler çoğunlukla sağlık, gıda ve endüstriyel alanlarda tercih edilir. Siyah nitril eldiven ise çoğunlukla daha ağır işçilik gerektiren sanayi sektörlerinde tercih edilir. Ayrıca Süper elastik mavi Nitril eldiven ile daha esnek ve daha dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kullan At Nitril eldivenler; parmak uçlarında bulunan özel dokulu yüzey, üretim kalitesinin yüksek olması sebebi ile kuru ve ıslak zeminler için uygundur. Ürünlerde bir yırtılma ya da parçalanma söz konusu olamaz. Özellikle lateks eldivene duyarlı ( lateks alerjisi) kullanıcılara kimyasal yapısı göz önünde bulundurularak şiddetle tavsiye edilir. Hem kutu hem de koli ebatlarında sipariş verebilirsiniz.

Dolphin Vinil Eldivenler

Vinil eldivenlerlateks eldiven ve pudralı eldivenlerden kaynaklı alerji yaşayan müşteriler için ideal bir alternatiftir. Bir çeşit suni latekstir. Lateks eldivenlerden farklı olarak daha az esnek ancak daha fazla dayanıklılığa sahiptir. Her türlü mikrop, hastalık ve kirlerin geçişini önler ve bu sebeple özellikle gıda ve hastanelerde tek kullanımlık eldiven seçimi olarak öne çıkar. Beyaz ve mavi olmak üzere iki renk Kullan At Vinil eldiven çeşidi mevcut olup, kutu ve koli ebatlarında temin edebilirsiniz. 

Şeffaf Kullan At Eldivenler

Plastik tek kullanımlık eldivenler günlük hayatta yaygın olarak kullanılmaktadır ve mutfak gıda işleme, temizlik, kuaför, ziyafet, araba yıkama vb. Için kullanılabilir. Ayrıca, asansörler, kapı kolları, araba kapıları, çöp kutuları, toz girişinden korunmanızı sağlayabilir. Gıda güvenliğinizi ve fiziksel güvenliğinizi daha iyi korur. Yaygın olarak pastane eldiveni olarak bilinmektedir. İki türü bulunmaktadır. HDPE şeffaf eldivenler muşambadan üretilir. PE şeffaf eldivenler ise PVC hammaddesi ile üretilir ve biraz daha dayanıklıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.