Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
Toplam 28 ürün bulunmaktadır.

Tahta Grubu Ürünleri

Tahta ve bambudan üretilmiş ürünlerden oluşur. Kürdan, çöp şiş - yassı çöpşiş, tahta karıştırıcı, Abeslang (Dil çubuğu), Çin çubuğu ürün gruplarından oluşur. Cafe ve restorantlar için toptan, bireysel kullanım için perakende satış ile kullanatmarket.com hizmetinizde.

Çöp Şişler

Bambudan üretilmiş çöp şişler ve tahtadan üretilmiş yassı çöpşiş ürün gruplarından oluşmaktadır. Toptan ve perakende satışı mevcuttur. Bambu Çöp şişler 15cm, 20cm, 25cm ve 30cm bambu çöp şişlerden oluşmaktadır. Meyve ve sebze şiş, tavuk veya sığır şiş gibi şişler için mükemmeldir. Bambu çubuk odun kömürü ızgara, fırın, fritöz için kullanılabilir. Pişirmeden önce en az 30 dakika suda ıslatın. Izgara tavuk, et, sığır eti, deniz ürünleri, vb için büyük yardımcıdırlar. Yassı çöpşişler afiyet olsun yazılı 15cm, 20cm ve 25cm çöpşilerden, ahşap cips çatalı, 9cm ve 12cm tahta grubu ürünleri için sunumlar için uygundur.

Kullanan sektörler,

Şeker imalatında, kebapçı ve çöpşiş satışı yapılan restourantlarda, piknikte ve davetlerde çoklu sunum yapabileceğiniz partilerde kullanılmaktadır.

Kürdanlar

Kürdanlar 200lü tüp kürdanlar, 400lü tüp kürdanlar, 400lü jelatinli tüp kürdan, jelatinli ve kağıtlı 1000li kürdanlar ve çoklu kullanım için 10.000 li kürdanlardan oluşmaktadır. Restourant, cafeler ve bireysel kullanım için tüp kürdanlar kullanılabilir.

Tahta Karıştırıcılar

11,14 ve 18cm olarak sınıflandırabiliriz. Sargılı ve sargısız olarak satışı yapılmaktadır. Ofis, ev, piknik gibi yerlerde sıkça çay ve kahve karıştırmak için bambudan imal edilmiş karıştırıcıları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Çin Çubuğu

Çin restourantları, sushi sunumlarında ve farklı aktivitiler için kullanımı uygundur.

Dil Çubuğu- Abeslang

Dil Çubuğu Doktorların sıklıkla muayene kullanmış olduğu sağlığa uygun bambudan üretilmiş çubuklardır. İlave olarak evde dondurma yapımında tutacak kısmı için ve hobi-faaliyetlerde kullanılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.