Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Unutulmaz Bir Parti İçin Hazırlık Dönemi

 

            Erkek çocuklar için hazırlanan bir yaş günü kutlaması futbol partisi doğum günü ürünleri kullanılarak özel ve anlamlı hale getirilebilir. Erkekler için bir tutku olan futbolla ilgili her şey çocukların da ilgisini çekecektir.

 

 Temaya Uygun Kullan At Masa Ürünleri

 

            Futbol temasına uygun kullan-at ürünler tercih edilerek parti sonrasındaki işini hafifletmek isteyen anneler, bu özel gün için alışveriş ihtiyaçlarını da online sipariş ile kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirler. Doğum günü partisinin en can alıcı yeri olan masa hazırlığında tercih edilecek futbol partisi doğum günü ürünleri arasında; resimli karton tabak, karton bardak, kağıt peçete, farklı ölçülere sahip masa örtüsü, düz renk plastik tabaklar, çatal-bıçak ve kaşıklar, renkli balonlar, balon pompası, kişiye ve kutlamaya özel afişler, süs dalgaları, fener seti ve davetiyeler sayılabilir.

 

 Halı Sahalar Oyuncularını Arıyor!

 

            Parti malzemeleri set olarak da verilebilir. 8-12-16 veya 24 kişilik setler içinde kullanılması gereken her türlü ürüne yer verilir. Futbol partisi doğum günü ürünleri basketbol seçenekleriyle zenginleştirilerek davetli çocukların ilgisinin farklı alanlara kayması sağlanabilir. Partinin sonunda günün anlam ve önemini yansıtacak olan ufak hediyelikler de yine aynı tema içinden seçilebilir.

 

            Futbol tutkusunun eğlenceye dönüştüğü partinin açılış ve kapanış şarkıları da taraftar marşları arasında seçilebilir. Doğum günü pastasının da yeşil saha şeklinde olduğu düşünüldüğü zaman parti boyunca eğlencenin doruğa çıkmaması için hiçbir eksik kalmamış olur.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.