Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Çığır açan balon : Karşınızda Folyo Balonlar

Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Folyo balonlar; şu neredeyse her şekilde ve tarzda olan alternatif balon türü. Rakam folyo balon, harf folyo balon , yazı folyo balon çeşitleri, karakter folyo balonlar ve eşsiz şekiller halinde bulunan çılgın parti balonları. Helyum gazı ile şişirilmiş pembe Unicorn folyo balon ile küçük kızınızı doğum günü partisinde nasıl mutlu edeceğini bir hayal edin. Işıltılı folyo balon ve desenli folyo balonlar ise her konsepte uygun olması ile öne çıkan folyo balonlar arasında. Şimdi örnekler ile biraz daha detaylandıralım.

Folyo Balon Çeşitleri

İlk örneğimiz üzerinden devam edelim. Şekilli folyo balonlar öncelikle yaratılmak istenen bir tema olduğu zaman temanız için vazgeçilmez ilk 3 süs arasındadır. Korsan partisi, dinozor partisi ya da Süpermen partisi hiç fark etmez hayal ettiğiniz temalı parti için ihtiyacınız olan özel şekilli balonlara ulaşabileceksiniz. Balon ve hayal edilen konsept, konumuz parti ise birbirinden ayrı düşünülemez. (Partici dostu tavsiyesi)

Özel Tasarım Folyo Balon Modelleri

Özel günler için özel folyo balonlar; merak uyandıran bir bölümdeyiz, hazır olun! Düğünlerde başroldeki karakterler; evet, gelin ve damat. Hem misafirler hem de başrol oyuncularımız için keyifli birer süs olan gelin ve damat şeklindeki folyo balonlar ile dekorunuza eğlenceli süsler ekleyin. Peki ya evlilik teklifi sırasında tam arkanızda kocaman bir tek taş yüzük şeklinde bir folyo balon olsa hoşunuza gitmez mi? Yeni yıl partinizde şirin Noel Baba folyo balonlar dan bir arka düzen yaratmaya ne dersin? Biz her özel günü ayrıntılı şekilde düşünüp hesaba kattık. Parti, kutlama ve organizasyonlarda daima isteklerinizi karşılayacak şekilde yanınızda olmaya çalışıyoruz. Yeter ki partici ruhunuzu parti malzemeleri ile beslemeye devam edin. 

Özel Günler için Özel Folyo Balon Modelleri

Doğum günleri, yıl dönümleri ve sizin için önemli tarihlerin tamamında parti vermek isteyebilirsiniz, en doğal hakkınız. Kutlamadaki önemli anahtarınızın bir tarih olduğunu düşünerek, konseptinize tarihi günü yansıtmak isteyeceksiniz. KullanAtMarket devasa rakam folyo balonları altın ve gümüş renkleri ile isteğinizi şişirmeye geliyor. Hem küçük hem de büyük boyutları ile kendi partine uygun olan rengi seç, yıllar seni eskitmesin.

Rakam Folyo Balon Çeşitleri

Aynı şekilde rakam folyo balonlarda olduğu gibi, güzel günleri güzel yazılar ile bütünleştirmekte mümkün. Altın ve gümüş renk alternatifleri bulunan ve partiye göre boyut seçebileceğiniz harf folyo balonlar ile partinizin kendisini anlatmasına izin verin. Siz susun partiniz konuşsun, konuşulsun.   

Harf Folyo Balonlar

Doğum günü balonları; ister 1 yaş kutlaması olsun, ister küçük kızınızın Prenses Elena temalı kutlaması olsun, ister Kelebek ister Unicorn olsun. Hiç fark etmez aranan kan bulundu. Temalı ürünler ile doğum günü konseptini birleştirdik. İlk yaş günü kutlaması için özel tasarımlı doğum günü balonları oluşturduk. Cars ve Spiderman gibi erkeklerin ilgisinin yoğunlaşacağı temaları da unutmadık. Hepsi ve daha fazlası için vakit kaybetme.

Doğum Günü Folyo Balon Çeşitleri 

Yeni çağa ayak uydur efsane şekil ve amaçlardaki folyo balonlardan uzak kalma.  Doğum günlerindeki tek sorunun bir kere de parti mumlarını üflemeye gücün yetecek mi yetmeyecek mi olsun…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.