Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Particinin Makyajı Kullan At Sofra Ürünleri

>>> Kullan At Sofra Ürünleri <<<

Nasıl ki bir bayan daha güzel gözükmek için makyaj yapıyorsa, sofra ürünleri de bir organizasyon için benzeri anlam taşır. Makyaj yapmayı seviyorum, daha güzel görünmek benimde hakkım diyen bir bayan nasıl haklıysa, siz particilerinde kendi organizasyonu için aynı şeyi söylemek hakkı diye düşünüyoruz. Bu noktada derdinize derman olmanın tadını çıkartıyoruz. Particiler beklediğiniz makyaj malzemelerine buradan ulaşabilirsiniz. Hadi tarzınızı konuşturun… 

KullanAtMarket makyaj nasıl yapılır dersine başlıyor! Hazır mısın? Evet, particiler şimdi sırasıyla anlatıyoruz. Partinin yüzü olan sofra düzeni ve malzemelerinin kendi arasında ve parti malzemeleri ile arasında olan uyum kilit rol oynar. İlk başta nasıl ki fondöten ve kapatıcı ile işleme başlıyorsanız sofra içinde öncelikle uygun masa örtüsünü seçmeniz lazım. Masa örtüsünü sadece daha güzel görünmek için değil aynı zamanda masa yüzeyinde ki problemleri de yok etmek için kullanmak gerçekten güçlü bir başlangıç çünkü sizde mükemmel gözükmek istiyorsunuz ve ana yüzey ne kadar iyi ise üzerine resim yapmakta o kadar elverişli oluyor. Bu koşulda çeşit ve renk bolluğunun sizin için ifade ettiği anlamı biliyoruz ve buna göre hazırlandık. Daha işimiz uzun, vakit kaybetmeden seçimini yap!

>>> Düz Renk Plastik Masa Örtüleri <<<

>>> Desenli Kağıt Masa Örtüleri <<<

>>> Desenli Plastik Masa Örtüleri <<<

>>> Tüm Masa Örtüsü Seçenekleri <<<

>>> Kullan At Masa Etekleri <<<

Parti makyajımıza devam edelim; her bir malzeme bir diğeri ile uyum içinde bir akışkanlığa sahip olmalı. Bu sebep ile Kullan At masa örtüsünü seçtikten sonra Kullan At masa eteğine ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz. Yüzünüzün tek bölümüne fondöteni sürüp kapatıcı ile rötuşları yaparken diğer taraf boş kalırsa nasıl hissedersin? Aman siz eksik kalmayın, partide pişmanlık ve keşkelerin yeri yok. 

>>> Amerikan Servis <<<

Zemini hazırladık sayılır, pudrayı da attıktan sonra fırça darbelerine başlayabiliriz. Amerikan servisler; particilerin rahatlıkla yemek yemesini aynı zamanda parti resminin daha temiz görünmesini sağlar. 

>>> Kullan At Çatal / Bıçak / Kaşık <<<

Hızlı bir şekilde göz kalemi ve ruj aşamasına geçmek istiyorsunuz biliyoruz. Fakat uyarmak ve doğru bilgiyi sunmakta bir partici için gurur meselesidir. Unutkanlığınızı giderdikten sonra şu küpeleri takalım diyoruz. Detaylar her şeydir, çatal – bıçak – kaşık seçimin senin bugünkü takıların. Bir nevi ışıltın ve nasıl bir ışıltıya sahip olacağını fazlasıyla merak ediyoruz. Işıltın kaybolmasın ..

>>> Peçeteler <<<

Sıra geldi suratımıza uygun fırça darbelerini belirleme aşamasına. Bu noktada zevkler ve renkler tartışılamaz. Kimi sade bir makyajı, kimi ışıltılı bir makyajı tercih eder. Ruj tercihiniz resmin parıltı kaynağı olabilir. Seçeceğiniz peçete çeşidi, rengi ve hatta deseni de aynı şekilde sofranızın parıltısı olabilir ya da sade ve uyumlu bir makyajda akışkanlığın anlamı olabilir. Bu koşullarda tavsiyemiz kendiniz olmanız ve kendi yolunuzu çizebilmeniz için önünüze haritayı koymalısınız. 

Parti başlasın artık hazırsın…!!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.