Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Nefesine Kuvvet

Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Normal bir balon şişme kapasitesi 3 birimken, lateks balonlar ile kapasiteyi arttırmak mümkün. Tabi ki nefes gücü ile orantılı. Düz, baskılı ve şekilli olmak üzere 3 ana çeşit olarak bulunan lateks balonlar hemen her partide bulunabilir ve bulunması da faydalı olacaktır. Hepsine bir kerede bakarım diyen balon sevdalısı particiler, yolunuz burada...

Lateks Balon Çeşitleri

Sevgi içeren her hangi bir kutlama düşünelim. Mesela anneler günü ya da kardeşinizin doğum günü partisinde alınacaklar listesi yapıyorsunuz. Kalp şeklinde balonlar ile etrafı süslemeniz ne kadar hoşuna giderdi? Sevgilisi olanlar için ise kalp şeklinde balonların daha çok bir gereklilik olduğunun altını çizmek durumundayız. Unutkan sevgililer bu sorunu daha fazla yaşamayın. Bir nefes için bin laf yemeye değmez. Üfleyin gitsin etrafınızda kalpten bir cennet yaratın.

Şekilli Balonlar önce Kalp

Kafanda bir konsept var ve bunu seçeceğin balonlar ile bütünleştirmek istiyorsun. Bir parti için en doğal hakkın diyebiliriz. KullanAtMarket balon devrimine de el attı. Toplu gösteriye katılmak istersen..

Baskılı Balon Çeşitleri

Özel günlerin sayısı bir hayli fazla olunca balon çeşitleri sayısıda bir o kadar fazla oluyor. Hemen aşağıda aradığınız tüm özel günler için balonlar bulunuyor. Sen kutlamaya karar ver, balonlar burada.

Yani var da var. Önemli olan bunları bulmak, bizde sizin için o kısmı hallettik. Daha örnek mi istiyorsun? Komşunun çocuğu Mert’in Pj Mask hayranı olduğunu biliyorsan, al hemen PJ Mask temalı balonlarını sonra Mert’in yüzündeki gülümsemeye bak.

Yeni doğan bebek partisi için ortamı şenlendirmek şart. E, balonsuz şenlik olur mu? Çeşit çeşit hem kız hem erkek için özel baskılı balonlardan faydalan, keşkelerin olmasın.

Başından son zamanlarda pozitif gelişmeler geçmeyen dostun için hoş bir şaka yap, Nazar Boncuklu balon al.

Dediğim gibi aradığın baskı bizde var. Sen partini düşün…

Puantiye bir baskı mıdır? Sorusu içinde bir balon grubumuz var.

Son bölüm; düz renk balonlar. Kimi de sade ve şık sever.

Düz Renk Balon Çeşitleri

Şık seviyorum diyenler, metalik balonlarımız tam size göre.

Sade balon seviyorum diyenler için ise önerimiz 

Lateks balonların keyfini çıkarın, nefesinize kuvvet!
İyi partilemeler...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.