Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Kız Doğum Günü Partileri

Toz Pembeden Pamuk Şeker

Kız çocuklar küçük Barbie bebeklere ve pamuk şekerlere bayılır. Hayal dünyalarında kendi evlerini ve karakterlerini yaratır sonrada sınırı olmayan bir oyun şevki ile günlerini geçirirler. Bol bol çizgi-film izler ve belli başkahramanları çok severler. Bütün bir sene böyle geçerken tozpembe hayalleri bir günlüğüne gerçekleştirmek ve unutamayacağı bir parti düzenlemek sizce nasıl bir etki yaratırdı? Peki ya hayaller dünyasındaki karakterler ile dolu bir gün geçirmek? Küçük kızların hayal dünyasına girmeye hazır mısınız? Hadi kapıları açalım.

Kız Çocuk Doğum Günü Temaları

Genelden özele doğru bir yola çıkalım. Öncelikle başlanan nokta işinizi kolaylaştırmak üzerinedir. KullanAtMarket armut piş ağzıma düş yaklaşımı ile kız çocuk doğum günü ürünlerinde de hazır parti setlerimiz mevcut ve güncel tutuluyor. Unicorn’ dan prensese, uğur böceğinden My Little Pony’e kadar birçok temalı doğum günü parti setini particiler için hazırladık, hazır tuttuk. Vakit azlığı konusunda dert yanan particiler kısa sürede istediğinizi elde etmenin yolunu buldunuz. Cevap verimlilik. Ne kadar verimli olacağını test et. 

Hazır Parti Setleri

Aman fırsatı kaçırmayalım! Diye düşünen particiler için doğum günü süsleri konusunda bir söz verme ihtiyacı hissettik. Partici bir ruha benimsemiş olarak doğum günü süsleri ve ürünlerinde her daim fırsat kapısını açık bırakacağız ve güncel tutacağız. Doğum günü partileri gönlümüzün prensesi konumundadır ve bu özel günlerde parti malzemeleri ile yanınızda bulunmaktan fazlası ile hoştunuz. Konsept sahibi masa örtüleri, temalı peçeteler, parti çantaları, uzun asma süsler ve çok daha fazlasını fırsat kategorisi altında değerlendirmek tamamen sizin elinizde. Hadi fırsatlara göz at.

Fırsat Bu Fırsat

Genelden özele geçişimizi yapalım o halde. Arendelle Krallığı, soğuk bir ülke, kontrol edilemeyen sihirler, iki kardeş ve durumu değiştirmek için elinden geleni yapmaya çalışan bir kahraman. Tahminler buzlar ülkesi evet Frozen. Elsa, güzel ve özgüvenli görünmesine rağmen sihirli güçlerini kontrol altında tutamayınca her yeri buz gibi soğuğa çevirdi ve bu tedirginlik yaratan sır zaman zaman Elsa’yı sıkıntıya soktu. Anna ise kardeşi Elsa’ya göre daha cesur ve şefkatli olması ile Arendelle Krallığını korumaya çalışır en çok arzuladığı gerçek ise eski zamanlardaki gibi kardeşi Elsa ile yakın olmak. Elsa’nın yaşadığı sürekli tedirginlik duygusunu kendinize yaşatmayın, parti malzemeleri ve doğum günü süslerini sakın son ana bırakmayın. Yoksa bu duygu sizi yer bitirir. Hadi partini Frozen karlar ülkesi etrafında düzenle; ister Elsa’nın uzun örgülü peruğundan al, ister Elsa  kostümünü al, duvarlara Frozen afişleri as ve diğer küçük particilere de buzlar ülkesini hissettirmeyi unutma. ( Frozen ice skating davetiye) Küçük kız doğum günü partisini görünce ömür boyu unutamayacak çünkü ona hayalini verdiniz. Anna ve Elsa kardeşler nice mutlu yıllar diler.

Frozen Buzlar Ülkesine Giriş

Buzlar ülkesini arkamızda bıraktık, biraz da pembe uçan balonlardan bahsedelim. Kız çocukların saf bir pamuk şekerden yapılma ruhlarını yükseklere çıkarmanın yolu olarak uçan balonlar konseptli parti malzemeleri ve doğum günü süslerini derledik. Konsepte uygun pembe uçan balon masa örtüsü ve Kullan At sofra malzemeleri ile etrafınıza balondan bir dünya kurun. Yetmez! Her yeri çılgın balonlar ile de süslemeyi ihmal etmeyin ki tatlı kız gerçek bir uçan balon partisine kavuşabilsin.

Balon Partisi 

Alınacak olan balonları helyum gazı ile şişirmeyi ihmal etmeyin. İşte balon seçenekleriniz de geldi.     

 Parti Balonları

Birazda modern, fiilen kullanılan teknolojilerden doğmuş bir temadan bahsedelim. “Pacman” unutulacak bir oyun değildi. Daha sonra teknoloji aldı başını gitti. Hepimizin rutin yazı dilinde kullanmaya başladığı Emoji’ler artık vizyonda da var. Dahası çokta seviliyor ve gün geçtikçe üzerinde topladığı ilgi artıyor. Gözlük takan surat ve göz kırpan sempatik bir yüz gibi türlü surat ifadelerin hakim olduğu konsept; balon, davetiye ve hatta külah şapkaya kadar çeşitlendirildi. Yüz ifadeni seç balonlarla donat partin gören herkes için sempatik olsun. Emojiler burada.

 Emoji Partisi

Yıllardan 1928’di ve hayatımıza çılgın 2 karakter girdi. Şuandan tahmin etmeniz biraz zor o yüzden biraz daha kopya verelim. Sevgili olan bu ikili Disney’in yıldızlarından diyebiliriz. Gerçek hayatlarında peynir sevmelerine rağmen onları hiç girdikleri çizgi dünyada peynir tüketirken görmedik. Uzun süredir nesilden nesile sevgi kazanma konusunda tam bir başarı abidesi konumuna geldiler. Karakterimize odaklanalım. Her zaman giydiği puantiyeli elbisesi ve kafasındaki tatlı fiyongu ile geliş geçmiş en güzel fare olabilir. Sesinizi duyar gibiyiz, evet Mickey’nin kız arkadaşı şahane Minnie’den bahsediyoruz. Minnie Mouse partisine hoş geldiniz! Fiyonk şeklinde Minnie parti tacı, Minnie doğum günü mumları, Minnie kart seti & bileklik seti, pembe fiyonklu davetiye ve aklınıza gelebilecek tüm doğum günü süslerinin Minnie temalı halini bulabileceğinize emin olun. Partinizi sanki Disney dünyasında Minnie ile beraber verirmişçesine kutlayabileceğiniz her şey ve daha fazlasına bakmalısın. Not: Küçük kıza doğum günü partisinin yıldızı olma şansını tanıyın. Nasıl mı? Minnie kostümü ile ona düşlerinde dolaşma fırsatını vererek. Hadi düşler gerçek olsun. 

Minnie Mouse

Birileri çılgın hırsız mı dedi? Yoksa topluluk halinde dolaşan ve maceradan maceraya koşan o küçük sarı tatlı canavarlardan mı bahsediyorsunuz. Minion partisi! Başa bela olan çılgın hırsızlarla dolu bir parti yapıp doğum günü kızını da sürüye dahil edebilirsiniz. Baştan aşağı her şeyi bu tema ile hayal edin. Gözünüzün önüne hemen gelen Minion balonlar, Minion tabaklar ve bardaklar dışında hayal kurmanın ötesinde doğum günü kutlayan Minion afişleri ve masa örtüsüne ne demeli? Doğum günü partisini Minionlarla yapın kutlama herkes için şenlik havasında geçsin. İşte Minion temalı parti malzemeleri ile doğum gününü kutla ve daha neler olduğunu keşfet.

Çılgın Hırsız, Minions

Kız çocuklar için maceraperest karakterler ve kurdukları sıra dışı dostluklar fazlasıyla çekici bir hal alıyor. Hele ki konu bir ayı ile kurulan dostluk ve yaşanan olaylar olunca oklar hemen Masha’yı gösteriyor tabi. Küçük sevimli Masha ve Koca Ayı temalı bir doğum günü partisi düzenlemek; çıktıkları bu sempatik yolculuğun, parti malzemeleri ve doğum günü süslerini birleştirebilmek tam bir partici başarı hikayesidir. Herkesin kendi parti hikayesini yaratması için gerekli parti eşyalarını sunarken özellikle kız çocuklar için etki yaratan sevimli karakterleri ön planda tuttuk. Ellerde Masha ve Koca Ayı parti çantaları, duvarlarda afişleri ve yer yer serpiştirilen balonlar ile temayı tam anlamıyla yansıtma fırsatını tepmeyin. Bırakın Masha ve Koca Ayı partinin her yerinde hissedilsin.

Masha ve Koca Ayı

Küçük prenses kızlar prenses düşler. Düşlenen prensesler ile neler yapılabilir? Prenses gibi olan kız çocukları doğum günü partilerinin de prensesler arasında kutlanmasını düşler. Bir pamuk prenses edası ile kibar ve saf parti malzemelerini organize edin. İster set alternatifleri ile ister de teker teker arayışa çıkın, eşsiz partinize kavuşun. Prenseslere prenses gibi davranın.  

Prensesler

Sevimli tombul baykuş tam bir doğum günü temasıdır. Hem pembe hem de mor olan şişman baykuş ile partinizin görüntüsünde naif bir saflık elde edebilirsiniz. Masa etrafında toplanan çocuklar dahil herkeste uğurlu baykuş külah şapkalar ve uğurlu baykuş kaynana dili ile partinize katılan particileri konsepte dahil edebilirsiniz. Masa örtüsü ve masa üzeri parti malzemeleri teması da temanıza uygunluk gösterecek şekilde tasarlandıktan sonra partinize katılan misafirlere ufak birer hediye verip uğurlu baykuş parti çantaları ile mutlu şekilde ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Doğum günü kızı için bu doğum gününün yeri kalbinde farklı bir pozisyonda kalacak çünkü hissedilen bu sıcak saflık kalpten kolayca ayrılamaz. Baykuşumuzun uğurunu deneyin

Uğurlu Baykuş

Kız çocukları peri kızlarına karşı bir hayli ilgili olabiliyor. Peri kızımız Bloom yeteneklerini geliştirmek için gittiği Alfea okulunda kendi gibi güçlerini geliştirmeyi amaçlayan 5 peri kızı ile tanışır ve çok yakın arkadaş olurlar. Hatta Stella, Flora, Musa, Layla ve Tecna’nın da Bloom’a katılması ile 6 kişilik bir süper peri kızı grubu olurlar. Birlikteliklerinin oluşturduğu güç ise Winx Powerment takımının oluşumuna yol açar. Dünyayı korumaya çalışan peri kızı grubu özellikle baş düşmanları Lord Darker ve cadılarına karşı çetin bir savaşa başlarlar. Hal böyle olunca bir kız olarak doğum günü teması ve konseptinin bu süper peri kızlarından olması kadar o günü özel kılacak bir başka şey hayal edilemez. İster Flora ya da Bloom kostümü ister se peri kızı kostümleri ile doğum günü partisinin seviyesini yükseklere çıkarın. Parti malzemesi olarak gelen misafir partici kızlara Winx Powerment parti taçlarından dağıtın ve bırakın kendi peri kızı gruplarını oluştursunlar. Peri kızlarının kalbi ve ruhunda kötülük barınamaz öyleyse partinizin tek bir gerçek üzerine inşa edileceğine şüpheniz olmasın. Aksi iddia edilemeyecek olan süper iyilik Winx Powerment peri kızı grubunun en büyük ortak özelliğidir. Hadi vakit geldi, dünyayı kötülüklerden korumak için ihtiyacın olan Winx Powerment doğum günü süslerini seç ve parti kızını bugün özelinde tam bir peri kızına döndür.

Winx Powerment

Moana ve yeni dostu Maui ile deniz aşırı maceralara atılmaya hazır mısın? Yelkenci denizci çılgın Moana tam bir kahraman ve diğer kahramanlardan farklı olarak bir misyonu var. Kendi insanlarını korumak adına Maui’nin yol buluculuk konusunda ki tecrübeleri ile çıktığı deniz aşırı yolda ki serüvenleri bir hayran kitlesi yaratmaya yetti. Hangi kız güçlü savaşçı bir maceraperest kızdan etkilenmez ki? Karşılaştığı onca canavarla girmiş olduğu çetin mücadelelerden sonra doğum günü partisinde kız çocuk için neredeyse idol olan Moana’yı yanınızda isteyecekseniz. Öncelikle Prenses Moana parti davetiyeleri ile misafirlerinize haber yollayın, maceraya hazırlıklı gelsinler. Etrafı Moana temalı doğum günü afişleri ve balonları ile donatın. Doğum günü kızına tabi ki ihtiyacı olan tarzan kostümünü parti öncesinde teslim edin ki önce o keyfini çıkarsın sonra partiyi kurtarmak için role girsin. Moana ile verdiğiniz doğum günü partisi bir serüven havasında geçer, kimse vaktin nasıl geçtiğini anlayamaz. Hadi sürevenini yarat.

Maceraperest Moana

Monster High lisesi diğer hiçbir liseye benzemez. Tahmin edilemez canavarlar ve bir lisede yaşanan çılgın olaylar. Tahmin edebiliyor musunuz lisede yaşanan olayları? Karakter sayısı çok yüksek olan Monster High kitap- filmi her kızın kendisini yansıtacağı bir eşleşme imkanı tanır. Kimi Clawdeen hayranı olurken kimi de ailesi operada hayalet olan Operetta hayranı olabilir. Alışıldık dışı olayları partinize taşımaya ne dersiniz? Bayrak afiş ve harf afişler ile doğum günü hissiyatına başlangıç verip herkesi de temaya uygun hale getirmek mümkün. Nasıl mı? Monster High Parti taçları ve parti gözlüklerin den faydalanıp dağıtırsanız bir anda konsept çılgın liseye dönebilir. Hayranları iyi bilir bu lisede yaşanacak olaylar başka bir yerde yaşanamaz. O halde benzeri bir parti yaşanması da pek olanaklı değildir. Kullan At; tabak, bardak ve hatta peçeteler dahil Monster High temalı olabilir. Önemli olan sen nasıl bir lise partisi düzenleyeceksin?

Monster High

Kötü kalpli Shuriki’nin güzel Prenses Elena’nın anne ve babasını kaçırması ile başlayan hikayemiz sonrasında krallığı da ele geçirmesi ile çok eskiye dayanır. Elena’nın büyük annesi Cici ve büyük babası Tito’nun bilgeliği sayesinde onun olanı yani Avalor’u geri alma mücadelesinin heyecan verici serüvenidir. Kız çocukları Elena’yı bir ayrı sever çünkü daha yalnız olan Elena asla geri adım atmaz ve tam bir mücadeleci ruha sahiptir. Bunun yanında güzelliği ile de baş döndürücü bir çekiciliğe sahip olan Elena ile doğum günü partisi düzenlemek, Prenses Elena’nın kırmzı tacına sahip olmakla başlar. Efsane balonları ve davetiyeleri sayesinde misafirleriniz parti öncesinden havaya girmiş olur. Etkisi yüksek bir parti ancak temanın ortama uygun şekilde yerleştirilmesi ile gerçekleşir ve Elena’ya hak ettiği değeri ancak bir prensese davranılması gerektiği gibi davranarak verebilirsiniz. Tavsiyemiz Elena parti malzemelerine ve doğum günü süslerine hemen bakmanız.

Prenses Elena

My little Pony ve Unicorn özelikle küçük kızların bayıldığı ve gün geçtikçe etkisini büyük yaşlarda da gösteren bir arkadaşlık hikayesinin baş kahramanlarıdır. Bu evrende iki büyük gerçek vardır; iyilik ve sonsuz sevgi. Hikaye aslen Equestria yönetiminde bulunan 2 kardeş ile başlar. Prenses Celestia boynuzundaki güç sayesinde güneşin doğumu ve batımını ayarlayabilir. Diğer kardeş ise karanlık ve geceden sorumlu olarak Pony evreninde ki dengenin mimarlarıdırlar. Dengenin bozulması ve küçük kardeşin karanlık içinde seçim yapması ile olaylar karışmaya başlar. Prenses Celestia kardeşini sürgüne yollamak zorunda kalır. Dengeden sorumlu Celestia iyiliğin kötülüğü bastırmasını sağlamış ve dünyada iyiliğin simgesi haline gelmiştir. İyiliğin gücünü temsil eden Pony evreni saf iyiliğe sahip olan kız çocukları tarafından fazlasıyla sevilir ve kendi ütopik dünyalarını oluşturur. Hal böyle olunca partinizi ütopik bir partiye çevirme fırsatı da sizler için doğmuş oldu. Ütopyada bir parti vermeye hazır mısın? Hadi partine ışık olacak iyiliğin temsili parti malzemelerini seç ozaman.

Little Pony

Ve sıra geldi tek boynuzlu sihirli atın hikayesine. Günümüzde kızların küçüğü büyüğü olmadan en çok sevilen karakteri olan eşsiz tek boynuzlu at birçok partinin mükemmel geçmesine yardımcı oldu. Renkli Unicorn taçları ve tütü etek kombinleri ile parti kızını temsili bir Unicorn’a çevirebilir, parti masanızı tamamen Unicorn temasına büründürebilir, Unicorn folyo balonlarla etrafta uçan Unicorn’lar oluşturabilirsiniz. Hepsine teker teker bakmak yerine tercihinize göre Unicorn parti setine ulaşıp iç ferahlatıcı parti ve Unicorn parti malzemelerine sahip olabilirsiniz. Unicorn şakaya gelmez, seçimini hızlıca yap.

U n i c o r n

Kelebek sevgisi ile yanıp tutuşan kızlar. O minicik kanatları neden sevdiğinizi biliyoruz. Kelebek kadar özgür, kendi halinde uçan dolaşan ve zararsız başka bir tatlılık yok farkındayız. Bir doğum günü partisinde kelebek şeklinde kurabiyeler istemez misin? Ya da mavi kelebek kek tacı olan cupcakelerden yemek? Dekoratif kürdanlar üzerinde ki kelebekler ile hazırlanan doğum günü atıştırmalıklarını süslemeye ne dersin? Mandallardan pembe kelebek süse kadar, küçük kelebek hediye kutuları ile de misafirlerinizi mutu etmeniz mümkün. Peki ya başta bahsettiğimiz kanat sevgisi bulunan küçük kız ne olacak ? Beyaz, pembe ve mor kelebek kanat setleri ile küçük kızı kelebek kıza dönüştürün, parti boyunca ayakları yerden kesilsin. Mutluluk böyle bir şeydir, kızını mutlu etmenin yolları burada uçuyor…

Kelebekler Partisi

Hello Kity; Japon yapımı olan küçük kedi görünümlü İngiliz bir kızdır ve 1974 yılından beri sevgi selini arttırarak devam eder. Hello Kity özellikle küçük kızlar tarafından sahiplenilir ve aşırı sevgi beslenir. Tatlı ve saf görüntüsünün etki üzerinde önemli bir rolü vardır. Hello Kity taçları, temalı kek taçları, özel balonları, parti malzemeleri ve doğum günü süsleri ile bir hayli fiyakalı doğum günü partileri vermek mümkündür. Pembe ve beyazın birleşimi Hello Kity temasına sahip doğum gününü küçük kıza hediye etmek yüksek ihtimalle alabileceği en iyi hediyeyi vermek olacak. Hemen Hello Kity etrafında bir tur at bakalım.

Hello Kity

Kapıları kapatmadan önce sizinle Disney’in en genç prensesini tanıştıralım. Karşınızda gelmiş geçiş en genç Disney Prensesi Sofia. Pamuk prenses ve uyuyan güzel gibi prenseslerin tamamı ile karşılaştırdığımız zaman daha genç bir prenses ortaya çıkmıyor. Neden mi? Çünkü Prenses Sofia’da henüz bir kız çocuğu konumunda. Kolay empati yapılabilecek konumda olan Prenses Sofia aynı küçük kızların geçebilecekleri temsili olaylar yaşamaktadır. Annesinin kral ile evlenme kararı sonrası saraya taşınan ve kendini bir anda prese kıyafetleri arasında bulan Sofia ve yeni hayatında karşılaştığı durumların hikayesi bir hayli ilgi çekici. Disney Sofia kostümü ile kız çocukları yaşıtı bir prensese çevirmek mümkündür. Etrafı ise saraymış gibi doğum günü süsleri ve temalı parti malzemeleri ile donatmak tamamen sizin elinizde. İşte ilginizi çekebilecek Prenses Sofia ürünlerimiz.

Prenses Sophia

Kapıları artık kapatma vakti geldi. Küçük kız çocukları için uygun partileri ve doğum günü kutlamalarını düzenlerken hayran olduğu ya da sürekli takip ettiği karakterlere önem verin. Doğru karakteri keşfettikten sonra bize güvenin. Doğum günü partileri; partici bir ruhu yaşayan firma için ne demek, sadece parti malzemeleri ve doğum günü süslerine bakarken hissedeceksiniz…

Nice güzel yaş günlerine ve yaş günü kutlamalarına..

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.