Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Karpuz kabuğu denize düştü !

>>> Yaz Partileri <<<

Yaz günlerinde havuz başında toplanıp sohbet etmek gibisi olmuyor tabi. Hele bir de toplanmak için güzel bahaneleriniz olursa… Palmiye veya Flamingo havuz simitlerini alıp içeceklerinizi yaz sıcağını hissetmeden içebilir. Misafirlerinizle keyifli vakit geçirirken ihtiyacınız olan son moda ananas temalı sofra malzemelerine ulaşabilir. Hatta çocuklarınızla bir araya gelip hula eteklerle dans partisi düzenleyebilirsiniz. Külah dondurma asma süsleri ile gelen yaz günlerini tüm etrafınızda hissettirebilir. Karpuz temalı bir kahvaltı düzenleyebilir. Bahçenize ağaç temalı kanvas tablolar ile yeni bir dekor yaratabilir ve renkli kütük mumlar ile dekorunuzu bile süsleyebilirsiniz. Sende yaz temasını her şeyi ile yansıtmak ve iç açıcı dekorlar ile sıcak günlerin keyfini çıkartmak istiyorsan, yelpazeyi sallayıp seni rahatlatma görevini üstlendik. 

>>> Karpuz Teması <<<

Doğru bilgi! Karpuzu gördüğümüz an yaz mevsimine başlangıcı vermiş oluyoruz. 3 ay boyunca sabah akşam karpuz yemek isteyenler yanında peyniri unutmayın. Karpuz sevdalı çocuklar ve tabi ki particiler, sizleri anlayan ve dinleyen dostunuz KullanAtMarket.com sorunlarınızı gülümseterek çözme derdinde. Karpuz partisi başlayabilir çünkü artık tabak, bardak, peçete gibi ve hatta en favori parti malzemesi olan dilim karpuz folyo balon ile kendinize karpuzdan bir dünya kurabilirsiniz. Karpuz bir tema değil zevktir.

>>> Flamingo Teması <<<

Son zamanların en tatlı bulunan ve haliyle moda da zirvede oturan; uzun bacaklı, uzun boyunlu ve pembe bir kuş, Flamingo Teması! Uzun süredir lider koltuğundan kalmayan flamingolar yaz aylarında aranan canlılığı yansıtması dışında; tabak, bardak gibi sofra malzemelerini hazır bir temadan yaratıp masanıza sihirli pembe tozundan serpebilirsiniz. O halde günün kilit sorusuna geçelim. Flamingoların tek ayak üzerinde durması ve KullanAtMarket.com arasındaki bağ nedir? Sorunun cevabına ulaşmadan önce bir süre sizi kendinizle bırakıyor ve devam ediyoruz. Öneri olarak; birazdan bahsedeceğimiz küçük kızlar ile eğlenceli partiler düzenlerken tercih edilebilecek havalı etek ve kolyeler ile mükemmel bir uyuma sahip konsept bir organizasyona sahip olabilirsiniz. İçindeki flamingoya kulak ver, daha ne kombinler yapılır diyorsan

>>> Ananas Teması <<<

Tropikal bir meyveden bahsetmeden yaz partilerine devam etmek olmazdı. Alışılmadık görüntüsü ve uzun yeşil sapı ile gönlümüzde kendine bir yer kapmayı başaran ananaslar olmadan bizde hayal kuramazdık. Sade ve tatlı görüntüsü sayesinde sofranıza ananas temasını yansıtırken ikinci kere düşünmenizi yok ettik. Ananas insan üzerinde huzur etkisini uyandıran sihirli bir meyve gibi partilerde akışkanlık sağlayan bir tema haline büründü. Huzura düşkün particiler için açıklıyoruz. Sağlıklı bir yaşam için tavsiye edilen ananas, ruhunuza işleyecek.  

>>> Dondurma Teması <<<

Yazın en çok tüketilen diye başlayan cümlenin sonunu getirirken kendi favori dondurmanızı hayal etmeniz kadar doğal bir durum yok merak etmeyin. Yaz partileri için ihtiyacınız olan; açık renkli, iç açan, iştah kabartan süsler ise, işte farklı renk alternatifleri ile sofranızla ve hava koşulları ile uyumlu olacak dondurma petek süsler. Kendinizi ferahlatmayı ve ödüllendirmeyi asla ihmal etmeyin. 

>>> Yaz Partisi Süsleme Malzemeleri <<<

Temayı belirledikten sonra keyifli dokunuşlar kısmına da değinmemiz şart. Yaz renkleri ve temanızla uyumlu tablolar, fenerler ve havuz simidi gibi ürünler ile dekorunuzu oluşturmaya başlayabilirsiniz. Yok ben temamı seçtim konsepti uyumlu şekilde direk oturtmak istiyorum derseniz de dekorasyon setlerinden yararlanabileceğiniz kaynağımız yaz partileri süsleme malzemelerine ulaşma imkanınız kullanatmarket.com da!

>>> Yaz Partisi Aksesuarları <<<

Önceden sorduğumuz sorunun cevabı da geliyor. Küçük kızlar için Havai kolyeler ve hula etekler ile vereceğiniz partide flamingo temalı ürünler ile tarzınızı benimsediniz ve çok keyifli bir gün daha geçirdiniz. Seçeneklerinizin farkında olmalısınız , peki ya "flamingo ve KullanAtmarket.com arasındaki bu tatlı bağ nedir" in açıklaması? Flamingolar tek ayak üzerinde durmayı çok severler ve gün içerisinde fazla süreler ayakta kaldıkları için bu durum onlar özelinde bir nevi aktif dinlenme yani enerji tasarrufu yapmalarını sağlar. KullanAtMarket.com ise bir partinin başlangıcı ortası ve sonu diye bölümlere ayırdığımızda her aşaması için enerjinizi tasarruflu kullanmanıza katkısı bulunacak hayat kolaylığını sunar. İşte pembe kuşlar ile KullanAtMarket.com arasındaki ömürlük bağ.

>>> Yaz Partisi Sofra Malzemeleri <<<

Yaz adına hazır olmanıza son bir adım kaldı. Parti, davet ve organizasyonlarınızda belirlediğiniz temaya uygun sofrada bulunması gerekli detaylar. Örnek vermek gerekirse; yaprak şeklinde bir Amerikan servis ve renkli bir mum, ya da arkadaşlarınıza hazırladığınız kokteyllerin içimine keyif katacak çılgın pipetler olabilir mi? 

Kokteyl demişken fazlasını merak edenler için tüm her şey aşağıdaki linkte: 

>>> Kullan At Kokteyl Ürünleri <<<

Nasıl bir yaz geçireceğine karar vermek için daha fazla geç kalma…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.