x
0 ürün
TL

Erkek bebek doğum günü ürünleri

Kullan At Market'te! Erkek bebek doğum günü ürünlerini indirimli ve uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Kredi kartına taksit ve kapıda nakit ödeme imkanı ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Aynı gün kargo avantajından yararlanarak siparişinizi en kısa sürede hızlı teslim alabilirsiniz.

Erkek Çocuklar İçin Seçilecek Doğum Günü Parti Ürünleri Nelerdir?

            Erkek çocuk doğum günü partileri temaları arasında yer alan ve tercih edilen tasarımlar çizgi film ya da animasyon karakterlerinin yer aldığı ürünler olarak belirlenmiştir. Erkek çocukların doğum günleri için tasarlanan trend ürünler sayfa içerisinde aynı çatı altında birleştirilmektedir. Ürünler içerisinde animasyon karakterlerinin yer aldığı tabak, balon, masa örtüleri, parti süsleri ve çatal, kaşıklar yer almaktadır. Tam anlamı ile bir dekorasyonu sağlamak amacı ile bir biri ile renk ve tasarım uyumu sağlanan ürünler yer almaktadır.

            Mickey, spiderman, ninja turtles, superman, transformers, batman, minion gibi kahramanların yer aldığı tabaklar en çok tercih edilen doğum günü ürünleri arasında yer almaktadır. Erkek çocuklara hitap eden bu tasarımlar tabaklara uygun masa örtüsü renkleri ile tamamlanabilmektedir. Erkek çocuk doğum günü partileri için dekor oluşturulurken kullanılabilecek, renkli ve eğlenceli masa örtüleri tasarımları da sizlerle buluşturuluyor. Yeşil, kırmızı, sarı, mavi gibi renklerde tasarlanan masa örtüleri sunum dekoruna uygun olarak tercih edilebilmektedir. Neşeli doğum günü, futbol partisi gibi tema seçenekleri ile eğlenceli ve keyifli bir parti dekoru da oluşturmak tercih edilebilir.

Erkek Doğum Günü Partisi Süslemeleri

            Erkek çocuk doğum günü partileri dekorasyonu ve organizasyonu hazırlanırken renkli kap kekler, renkli pastalar, dekora ek renkli çatal ve kaşık seçenekleri kullanılarak, çocukların ilgisini çeken bir ortam yaratılmaktadır. Doğum gününde öne çıkan diğer bir ürün yelpazesi ise süsleme seçenekleridir. Özellikle balonlar ve farklı formlarda oluşturulan folyo balon çeşitleri tercih edilebilecek ürünler arasında yer almaktadır.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.