Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Maceraperest bir kutlama: Erkek Çocuk Doğum Günü Partileri

Erkek çocukları bilirsiniz, adrenalin ve fantastik oluşumlar onları gerçekten heyecanlandırır ve mutluluk hormonu salgılamalarını sağlar. Endorfin adı verilen bu hormon salgılandıkça mutlu yaşamın anahtarı sizde kalır. Bir doğum günü partisinde bırakın hormon tavan yapsın ve unutulmaz bir gün olarak hep hatıralarda saklı kalsın. Tabi ki ihtiyacınız olacak malzemeler söz konusu ama önemli olan bu parti malzemelerini hayalinizdeki doğum günü süsleri ile birleştirip o arzulanan doğum günü partisine sahip olmak. Hayline yakınlaşma fırsatı tam burada.

Macera Dolu Parti Temaları

Particileri düşünmenin gerekliliklerinden biri olan fırsatları yaratmak ve sizlerle buluşturmak önem derecesi fazlasıyla yüksektir. Bir partici her daim fırsatları görmeli ve ilgisi dahilinde hazırlığını yapmalıdır. Sürekli güncel tutulan ve yenilenen doğum günü süslerinde hem temalı ürünler hem de ihtiyaç olacak erkek çocuk doğum günü partisi malzemeleri dikkatle seçilmiştir. İşte fırsat parti malzemeleriniz

Sürekli Yenilenen Fırsatlar

Uçan balon konseptli parti malzemeleri sade ve sempatik bir doğum günü partisi düzenlemenize olanak tanır. Parti zevkleri tartışılmaz, bu sebep ile tüm particilerin zevk ve isteklerine göre düzenlemeler yapmak ile yükümlü olan KullanAtMarket kendi partinizi seçmeniz adına araştırmalarına devam etmekte. Özellikle masa düzenini tamamı ile konsepte uygun şekilde uçan balonlardan ayarlayabilmenize olanak tanır. Tabi sonrasında konsepte uygun doğum günü süsleri ile gerekli uyum ve akışkanlığı sağlamanıza destek olacağız. Şimdi uçan mavi balonlu parti malzemelerine göz at.

Uçan Balonlar

Transformers 2 ile macera devam ediyor. Tutkulu bir doğum günü partisinde doğum günü çocuğuna verilen Optimus Prime maske ile kendisini kurulan bu dünyada hissetme şansını ona tanıyın. Dahası mı? Öyleyse Bumblebee kostümü ile herkesi şaşırtmayı deneyin. Transformers 2 temalı parti malzemeleri ve Transformers harf afişler gibi doğum günü süsleri ile partinizi kötülerden koruyun. Merak edilen Transformers 2 parti ürünlerini keşfet

Transformers 2 Yola Devam

Yüzlerini saklmayı seven bir grup süper güç takımı. Özellikle erkek çocukların bayılarak izlediği karakterler arasında bulunmaktadır. Yeşil, mavi ve kırmızı renkleri size bir şey anımsatıyor mu? Tahminiz sizi yanıltabilir. Doğru cevap Pj Maskeliler ve Pj Maskeli doğum günü süsleri ile donatılmış bir parti. Neden mi? Çocuklar Pj Maskelilere sadece hayran değil aynı zamanda Pj Maskeli parti malzemeleri ve temasına gönül vermiş durumda. Bu sebep ile doğum günü çocuğunu mutlu etmenin yolunu hala arıyorsanız, patikanız hazır. Pj Maskeliler konsepti ile kostümden bayrak afişlere kadar doğum günü çocuğunun aklını başından alabilir ve gelen misafir particiler ile eşsiz bir parti geçirmelerini sağlayabilirsiniz. İşte hayal edilen Pj Maskeliler parti malzemeleri.

Pj Mask Partisi

1962 yılında yaratılımş bir maskeli kahraman. Bu kahramanı bilmeyen ve sevmeyen pek olmaz fakat tutkunları şimdiye 50’li yaşlarının sonlarında olması beklenirlen her geçen gün hayran kitlesini biraz daha arttırdı. Yaklaşık 3 nesili birden kendine hayran bırakmayı başarmış ve onlarca filmi çekilmiş bu süper kahramanımız günümüz çocuklarını da varoluşunda ki etki ile devam ediyor. Karşınızda namı diyar Örümcek Adam bir diğer deyiş ile Spiderman. Erkek çocukların ağ atabilen ve 6.hissi bu denli kuvvetli olan kötülüklerin karşısında yılmadan mücadele eden adamı sevmesi kadar doğal ne olabilir ki? Spiderman ile kendini özleştirmiş doğum günü çocuğunu mutlu etmenin yollarından bahsedelim. Konseptinizi Örümcek Adam olarak belirledikten sonra Spiderman parti malzemeleri ve spiderman doğum günü süsleri dışında tavsiye olarak Spiderman kostümü ve Örümcek Adam maskesi ile şaşkınlık ile beraber zirve mutluluğu topluca yaşayın. Örümcek adam afişleri üzerinde Doğum Günün Kutlu olsun yazıları, örümcek folyo balonlar ve daha neler neler… Üstelik hazır savaşçı Spiderman parti seti de var. Vakit kaybeden incelemeye başla

Örümcek Adam Partinizde

1928 yılında Walt Disney stüdyolarında doğmuş köklü bir karakter geliyor. Tatlılığı ve sevimli görüntüsü ile girmediği kalp kalmayan Mickey. Konu Mickey parti malzemeleri olunca da doğum günü süsleri çeşitliliği de bir hayli artıyor. Biraz daha net konuşmak gerekirse doğum gününe gelen particilere hazırlıklı bir şekilde karşılarına çıkmaktan bahsediyoruz. Örneğin Mickey kurabiye kalıpları ile enfes kurabiyeler pişirebilir. Herkese birer tane Mickey köpüklerinden dağıtabilir ve Mickey külah şapkalar ile doğum günü ruhunu her yere saçabilirsiniz. Doğum günü çocuğunun pastasına Mickey mumlar koyabilir ve Mickey kostümleri ile herkesi şaşırtabilirsiniz. Etrafı süper shape Mickey balonlar ile oyun bahçesine çevirebilir ve küçük particilere yolluk yapıp onları Mickey parti çantaları ile mutlu ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Mickey doğum günü süsleri ve Mickey parti malzemeleri ile kendinize has bir doğum günü partisi verin ama resim çekmeyi unutmayın. Resmi çekilecek konsepte neler eklenebilir hemen buradan incele, kaçırdığın hiçbir şey kalmasın. Particiler sakın merak etmeyin Mickey parti seti de mevcuttur.  

Mickey Mouse 

Yolda yürürken bile zaman zaman inşaat makinelerini incelediğimiz oluyor. Enteresan şekilde inşaat makineleri hepimiz için ilgi çekici konumda. Hatta aranızda o inşaat makinelerini kullanırken kendini hayal edenler olduğuna eminiz. Erkek çocukların bu hisleri biraz daha yoğun yaşadığını fark ettiğimiz için, inşaat alanı doğum günü temasını huzurunuza çıkardık. Bir hayali gerçeklik duygusu ile yaşatmanıza olanak sunuyoruz. İşte inşaat alanı parti malzemeleri ve inşaat alanı doğum günü süsleri ile doğum günü çocuğunu heyecanlandırma fırsatınız.

İnşaat Alanı

Çılgın arabalar partisi başlasın! Cars parti malzemeleri ve Cars doğum günü süsleri ile hızlı bir doğum günü partisi düzenleyin. Yarış pisti ve hızlı arabalar erkek çocukların büyük bir bölümünü etkisi altında bırakmaya devam ediyor. Önemli olan sen partine bunu nasıl yansıtacaksın? Cars balonlar, Cars külah şapka, Cars masa örtüsü ve hatta Cars parti seti gibi tahmininden çok daha fazla Cars parti malzemesine yer verdiğimiz doğum günü partisine bir göz at.

Cars, Çılgın Arabalar Yarış Başlasın

Mutasyona uğramış bilge bir fare Usta Splinter önderliğinde kötülüklere karşı şavaşan bir bir kaplumbağa çetesi, hem de pizzaya bayılan bir çete onların adı Ninja Kaplumbağalar. Rafael, Donatello, Leanardo ve Michelangelo yer altında yaşayıp Dünya’ya yardımcı olurlar. Ninja Turtles parti malzemeleri ile hem sempatik hem de aşırı keyifli bir doğum günü partisi düzenleyebilir ve etrafı yeşilden bir doğum gününe döndürebilirsiniz. Hadi Ninja Kaplumbağalar doğum günü süslerini hızlıca seç, Usta Splitter’ı kızdırma.

Ninja Turtles

Dünyanın en güçlü adamı kimdir? Mavi bir kostüm ve üzerinde kocaman bir “S” harfi ile dünyayı tüm kötülerden koruma başarısını gösterir. Onun bileğini hiç kimse bükemez. O Superman! Dünyada ki en güçlü ve uçabilen bir kahramanı hangi çocuk sevmez ki? Superman doğum günü süsleri ve Superman parti malzemeleri ile güçlü bir doğum günü partisi düzenleyin. Doğum günü çocuğuna ihtiyacı olan Superman maskesini takın ve etrafı Superman folyo balonlar ile donatın. Masa üzeri Superman parti malzemeleri ile aynı hissi gelen diğer küçük particilerin de yaşamasına izin verin. Bırakın senede bir gün çocuğunuz dünyayı kurtarsın. Hadi yardımcı olabilecek Superman parti malzemelerine hemen göz at.

Superman

Yükselen karanlık geceler ve artan suçluluk oranına karşı savaşacak havalı ve zengin bir kahramana ihtiyaç vardı. Yardımcısı Robin ile beraber bu zor görev karşısında yılmadan savaşacak siyahları seven bir baş kahraman. Joker’in en büyük düşmanı karşınızda Batman! Yarasa gibi gözükmesini sağlayan enfes kostümü doğum günü çocuğunun üzerinde nasıl dururdu? Ya da Batman parti malzemelerine ek olarak misafir particilere Batman maske ve gözlüklerinden dağıtarak herkesi mutlu etme fırsatı. Batman hayranı çocukların Batman doğum günü süsleri ve temasını yaşamak istemesinden daha doğal ne var ki? Sene de bir günlüğüne Yarasa Adam olmasına ve doğum günü partisini Batman’in dünyasına çevirip unutamayacağı bir doğum günü anısına sahip olmasına izin ver. İşte bütün Batman temalı ürünlerimize hızlıca ulaşabileceğin noktasın.

Yarasa Adam Batman

Çok uzun zaman önce epey uzak bir galakside seslenişi ile birçok jenerasyonu fazlası ile etkilemeyi başarmış hala filmleri çıkmaya devam eden dünyadaki bir perspektifi değiştirmeyi başarmış bir seri. Belki de en başarılı seri… Starwars namı diyar Yıldızlar Savaşı. Erkek çocukların özellikle büyük hayranı olduğu ve odasında tek başına bile Obi-Wan Kenobi oyuncakları ile konuştuklarını, yardım çağırdıklarına şahit olmamış olabilirsiniz.  Gizlice konuştukları bu karakter onların en büyük kurtarıcısı konumunda bulunabilir. İşte Starwars milyonlarca insanı böyle etkilemiştir. Bu koşullarda bulunan erkek çocukları Starwars doğum günü partisi yaşar ise neler hisseder siz tahmin edin. Hal böyle olunca Starwars temalı bir doğum gününde Starwars parti malzemeleri ve Yıldızlar Savaşı doğum günü süsleri de şart oluyor. Üstelik farklı favori karakterler de olabilir ve Starwars kostümleri ile çılgın bir doğum günü partisi yaratabilirsiniz. Starwars partisi için neler yapacaksın?

Yıldızlar Savaşı - Star Wars

Hemen her erkek çocuk sokakta okulda ya da nerede fırsat bulduysa futbol oynamıştır. Futbol tutkusu küçük yaşlarda başlar ve her türlü içecek kutusu veya kâğıtlardan top yapılabilir. Yani erkek çocuklarının bir kere sevdası var ise onları futbol oynamaktan alı koyamazsınız.  Gerekirse kendi toplarını kendileri yaratır ve yine de o maçı yaparlar. Doğum günü partisi neden futbol temalı olmasın ki? Yapmaktan en çok keyif aldığı konsepti doğum günün ruhu haline getirirseniz etrafı futbol parti malzemeleri ve futbol doğum günü süsleri ile kaplayıp mükemmel bir Futbol Partisi elde edebilirsiniz. Yeşil sahaları parti masanıza uyarlayın. İşte seçenekleriniz...

Futbol Partisi

Dünyanın başı her zamankinden daha büyük bir bela ile dolu olduğu ozaman kurtarıcı olarak kim gelecek? Doğru soru bu değil yanıldınız. Doğrusu böle büyük bir sorunu, Dünyanın yok olma tehlikesini hangi grup durdurabilecek? Liderleri Kaptan Amerika, teknolojik kahramanları Demir Adam ve yeşil güçlü dev Hulk başta olmak üzere karşınızda Yenilmezler Takımı “Avengers”. Bir çocuk birçok kahramanı sevebilir fakat hepsini bir arada aynı amaç için savaşırken görmesi onun en etkileneceği zaman dilimini yaratır. Avengers parti malzemeleri, türlü yenilmezler takımı kostümleri, maskeleri ve Avengers doğum günü süsleri ile yenilmez bir parti yaratın. Yenilmezler Takımı parti eşyalarını hemen incele.

Avengers Yenilmezler Takımı

Yangın var! Hemen çağırılması gereken bir ekip var. Onları her zaman birilerini kurtarırken ya da ellerinde hortumlarla gördük. İtfaiyeler, onlar olmasa nasıl çözülürdü bu problemler. Gariptir ki nasıl inşaat arabalarını izliyorsak onları da çalışırken izlemeyi seviyoruz. İtfaiye logosu ve temasına sahip partiyi düzenleyin, itfaiye parti malzemeleri ve doğum günü süslerine rahatlıkla ulaşacağınızı bilin. Farklı bir parti ve particilerde itfaiye şapkaları olduğunu hayal edin.

İtfaiye Partisi

Hayvan sevgisi yüksek olan erkek çocukları; kimi zürafa, kimi kaplan, kimi fil, kimi de maymun sever. Sevimli hayvanlar doğum günü partisi ile neşeli hayvanlar parti malzemeleri ve doğum günü süslerini kombinleyin pasta mumlarından parti çantalarına kadar her şey temanıza uygun olsun. Sevimli, neşeli ve sempatik bir doğum günü partisi bu kadar yakınınızda, hadi durma.

Sevimli Hayvanlar

Hayvanlar aleminden bahsedip de ormanların kralından söz etmeden olmaz. Aslan Kral partisi, teması ve balonları ile ormanın tek hakimi olduğunu daha en başından hissettirir. Aslan kral Simba parti malzemeleri ile ormanı partine getir. Simba aslan kral doğum günü süslerini bulunulacak ortama dağıtarak yerleştir ki orman teması ve Aslan Kral Simba yani doğum günü çocuğu etrafı rahatlıkta dolaşabilsin. Uyum ve akış özellikle Aslan kral filmi gibi olsun, doğum günü çocuğu kendini sanki Aslan kral Simba ile yan yana hissetsin.

Aslan Kral Simba

The Good Dinosaur, tatlı dinozor partisi ile yeşil devi partinize davet edin. Çocuklar için etrafta görülmesi hoş ve çekici bir doğum günü yaratma fırsatını değerlendirin. Dinozor parti malzemeleri ile hırçın değil tam tersi tatlı bir parti atmosferine sahip olacaksınız; çünkü, bizimki etrafa pozitif enerji saçıyor. Kombinler yapması elverişli olan dinozor teması ile daha kolay bir kurulum ve zaman kazancı yaşayın sizin de işiniz kolaylaşsın. İşte dinozor doğum günü süslerin

Tatlı Dinazor Partinde

Kapanış konuşmasına geçmeden hemen önce erkek çocukların konu doğum günleri olduğu zaman ne kadar talepkar olabileceklerini biliyoruz. Bu sebep ile sizlere sunabileceğimiz kadar çok tema konsept ve kahramanlarla dolu doğum günü parti seçenekleri sunduk. Her ortama adapte edebileceğiniz parti malzemelerini ve doğum günü süslerini erkenden seçip hayalini kurmaya başlamanızı tavsiye ederiz. Örneğin erkek bir çocuk doğum günü partisini arkadaşları ile futbol oynayarak geçirmek isteyebilir. Bu koşulda öncelikle bir futbol sahası kiralayacak, hemen yan tarafında parti verebilecek bir yer bulmalısınız. Futbol temalı parti malzemelerini ve doğum günü süslerini birbiriyle birleştirip futbol partisine ulaşabilmelisiniz. Ek olarak, sizler için erkek çocuk doğum günü partilerine özel setler oluşturduk ve oluşturmaya devam ediyoruz. İşinizi biraz daha kolaylaştırmak adına temalı ve konsept içeren setlerimize göz atmalısınız.

Özel Doğum Günü Setleri

Not: Ne kadar çok balon o kadar pozitif enerji içeren parti algısı doğrudur. Sizlere parti balonlarını ek olarak bir de buradan sunmak istedik. Vakit az seçenek bol, seçmeye başla

Parti Balonları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.