Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
Toplam 29 ürün bulunmaktadır.

Pisi Ayakkabılar

 

            Farklı ayak numaralarına göre rahat bir şekilde giyilebilecek olan birbirinden güzel ve kaliteli tasarımlar eşliğinde üretimleri gerçekleştirilmiş pisi ayakkabılar en uygun fiyatlarda site içerisinde bulunmaktadır. Uç kısımları lastikli olduğu için kolay bir şekilde giyilerek ayaktan herhangi bir şekilde çıkmazken aynı zamanda uzun süre hiçbir biçimde rahatsızlık vermemektedir. Terleme ve bunun gibi problemleri ortaya çıkarmayan bu ayakkabı çeşitleri birçok farklı alanda güven içerisinde kullanılabilir.

 

 Birçok Farklı Alanda Kullanım İmkan

 

            Genel olarak daha çok siyah ile birlikte beyaz renginin ön plana çıktığı ve tercih edildiği pisi ayakkabılar, değişik ayak boylarına göre satın alınırken aynı zamanda arzu edilen birçok değişik davet ve organizasyon yanı sıra bale için büyük bir önem taşımaktadır. Ayakları oldukça rahat ettiren ve bu sayede uzun süre giyme imkanı veren bu ayakkabı çeşitleri üstelik kaliteli bir malzeme kapsamında üretimleri gerçekleştirildiğinden dolayı ayak içerisinde oldukça dayanıklı bir fırsat tanımaktadır.

 

 Güven İçerisinde Satın Alabilirsiniz

 

            Tamamen güvenli bir şekilde üretimleri gerçekleştirilmiş ve siteye konmuş olan ve herkesin satın alabileceği bu aylardaki pisi ayakkabılar, bütçeye uygun bir şekilde de bünyesinde bulunabilir ve farklı renkleri altında satın alınabilir. Sağlam lastik yapısı ile birlikte bilekleri tamamen saran ve herhangi bir biçimde gevşeme yaratmayan bu ayakkabı çeşitlerini güven içerisinde kullanabilirsiniz. Ayrıca bu ayakkabılar gibi daha birçok farklı üründe yine site bünyesinde sizleri bekliyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.