Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

Her sene bir Süslü yaş günü

Doğum günleri herkes için senenin en özel günüdür. Herkes bu kendi için özel olan güne farklı bir anlam yükler ancak günün özelliği değişmez. Her sene tek bir gün tamamen sizin ve parti dediğin en önce doğum gününde olur. Doğum gününün kızı, erkeği, yetişkini ve bebeği olmaz. Kızın, erkeğin, yetişkinin ve bebeğin doğum günü partileri olur. Her biri farklı bir güzellik yaşatır ve ifade ettiği anlamlarda yaşa göre olgunlaşır ve değişim gösterir. Peki, harika bir doğum günü partisi için ihtiyacınız olabilecek enfes doğum günü süsleri ve dekorasyon malzemeleri nelerdir?

Doğum Günü Süsleri

Sırasıyla doğum günü süsleme tüyolarını veriyoruz.

0 Numara, Doğum günü parti mumları ile o günün olmazsa olmazı olan doğum günü pastasının üzerindeki süsleri hem anlamlı hem de işlevli kılmanın birincil yolu. Hem pasta mumu, hem harf mum, hem rakam mum hem de pastanızı iyice çılgın hale getirmenin yolu pasta volkanı ve maytapları unutmayın. Bırakın pasta sizin için doğum günü kutlar hale gelsin…

Yaş Günü Mumları

0.a)  Pasta Mum Çeşitleri

0.b)  Rakam Mum Çeşitleri

0.c)  Harf Mum Çeşitleri

0.d)  Pasta Volkanı ve Maytap Çeşitleri

1 Numara, Dekoratif mumlar ile doğum günü temanıza ışık tutun ve görselliğinizi ışıltılı bir görüntüye kavuşturun. Bu noktada daha amaca göre hareket etmek size verim katacaktır. Birçok çeşit arasından doğum günü temasına uygun olacak şekilde hareket etmek size anahtar tema ayracını kazandırır, akışkanlık bir doğum günü partisi için altın önemi taşır. Yol göstermek amaçlı tavsiyelerimiz ise şöyle; duygusu yüksek ve az kişilik partiler için şamdan mumu seçebilir. Etrafı ışıltıyla kaplamak için küçük küçük ve bolca tealight mum alınabilir. Karşınızdakini ufak ama anlamlı bir tebessüme boğmak için şekilli mum alternatiflerine bakılabilir. Ortaya karışık canım mum koymak istiyor diyorsanız ise her koşulda göze hoş gelecek kütük mum  ve kapsül mumlar amacınıza uygunluk gösterir. Son olaraksa mumdan öte ateşin varlığının manzarasını yansıtmak isteyenler için de durgun gösteri mumluklar tercih edilebilir.

Dekoratif Mum Çeşitleri

Daha kolay seçebilmeniz için yardımcı olalım…

1.a)  Şamdan Mum Çeşitleri

1.b)  Tealight Mum Çeşitleri

1.c)  Şekilli Mum Çeşitleri

1.d)  Kütük Mum Çeşitleri

1.e)  Kapsül Mum Çeşitleri

1.f) Mumluk Türleri

2 Numara, Asma süsler ile temanızı bulunacağınız ortama yerleştirin. Belirlenen konsepti hissettirmenin en iyi iki yolundan biri olan asma süsler bol çeşitliliği ile size tema zenginliği yaratır. Zenginlik içinden seçim yapmanın keyfini yaşarken unutmamanızı tavsiye edebileceğimiz yegane şey konsept uyumu ve akışkanlığa önem vermeniz.

Doğum Günü Asma Süsler

O zaman saymaya başlayalım;

2.a) Yelpaze süsler ile temanızın renk uyumunu belirleyin ve etrafa serpiştirin. Katacağı değer diğer doğum günü süslerinin arasındaki uyumu yakalamanızı kolaylaştıracak. İster tek renk, isterseniz de rengarenk yelpaze süs seçimi ile doğum günü partisini hazırla. Konsept kurulduktan sonra iyi ki diyeceğinize eminiz. Hadi serpiştirmeye rengini seç.

Doğum Günü Yelpaze Süsleri

2.b) Petek süsler; yelpaze süsler ile birbirini tamamlayan doğum günü süslemeleri grubunun ikilisidir. Aynı amaca hizmet eder ve biri bir diğeri olmadan eksik kalır. Etrafı farklılaştırmanın önemi; sadece yelpaze süsleri ya da sadece petek süsleri almak değildir, önemli olan farklı doğum günü süslerini kombin yönetimi ile eşsiz bir kutlama ortamına çevirebilmek. Canlı renkli alternatifleri ile farkınızı yansıtın.

Doğum Günü Petek Süsler

2.c) İp asma süsler; partilerde ışıltının anlamına denk gelir. Işıltıyı betimleyebilmemizin en büyük sebebi ise renk alternatiflerinin reel derecede göz alıcı bir keyif sunmasıdır. Lila, altın, gümüş vb. birçok renk ve puanlı desenlere de sahip olan ip asma süsleri olmadan bir doğum günü teması yaratmayı hayal etmeyin. Hayaliniz gibi bir doğum günü partisi için ihtiyacınız olan ip asma süslere hemen buradan ulaşın.

Doğum Günü İp Asma Süsler

2.d) Püskül süsler, etrafınızı gök kuşağı edası ile süsleyip bir de bunu partinizin ana oyuncusu haline getirmeden mi yapmak istiyorsunuz? Doğum günü süslerinde yeri diğerlerinden daha özel olan süs grubumuzu tanıtalım. Kısaca tanıtmak gerekirse püskül süsler için sizin jokeriniz diyebiliriz. Her yerde kullanabilir ve farkınızı yansıtabilirsiniz. Kivi yeşili püskül süs ile temanıza taze bir koku ekleme fırsatını tepmeyin.

Doğum Günü Püskül Süsler

2.e) Külah dondurma ponpon süs seti, cupcake ponpon süs seti, birçok renkli ve desenli ponpon süsler ile doğum günü süslerinizin içeriğini zengin tutmanız, o günü unutulmaz kılacak. Doğum günü sahibinin hatıraları arasında bir kare olarak yer tutacak. Ponpon süsler; küçüklü büyüklü, sabit ve uzar olarak kendi içerisinde de üçe ayrılır. Hangisi sizin temanız için uygun?

Doğum Günü Ponpon Süsler

2.f) Turuncu gemici feneri, renkli petek fener, siyah dantel fener, karo petek fener, sarı sıralı fener süs, kırmızı puantiyeli fener ve ışıklı kağıt fener gibi çeşit, renk ve desen olarak kendinizi alışveriş merkezinde gibi hissedeceğiniz fener süsleri mevcut. Mevcut olan bu denli çok fener arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken unsurunuz doğum günü teması ve doğum günü süslerinin bir bütünlük oluşturması olacaktır. Zarif bir doğum günü partisinde siyah dantel fener seçerken, çılgın bir doğum günü partisinde renkli petek fener seçmenizin doğru olacağı gibi aralara renk patlatması yaşatmak istiyorum diyenler için de konsept dışı bir iki farklı gözüken doğum günü süsü kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Bunu yapmanın da en kolay yolu fenerden geçiyor. Kendi fenerini bul

Doğum Günü Fener Süsleri

2.h) Asma süsler ille de tek tek alınacak diye bir şart yok. Zevkinizle örtüşen bir gümüş renginin dekorasyon setini bir kerede alabilir. Renkli kalp zincir süsler ile partinize tatlılık katabilirsiniz. Kapınızı nazar boncuğu dekor süs ile başlatıp partinize karşı kem gözlerden koruyabilir. Ayrıca dondurma aşığı bir particinin rüyasını, etrafı beyaz külah dondurma küçük petek süs ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Bir Diğer Doğum Günü Süsleri

3 Numara, Parti afişleri ile duvarda sadece iyiki doğdun yazıları var zannetmeyin. Yazılı afişlerin yanında desenli olanları ile de etrafı şenlendirmeniz mümkün. İster “Happy Birthday” yazsın ister “Maşallah” yazsın istersen de renk akışını sağlayan daha sadece ancak desenli afişi seç. Seç parti afişini, duvarlar boş kalmasın.

Doğum Günü Afişleri

4 Numara, Parti konfetileri tamamen amaca uygun şekilde bir ayrıma gidilen bu doğum günü süsü çeşidinde parti sahibi ortama girdiği anda ufak bir konfeti patlaması ile güçlü bir giriş yapabilirsiniz. Ya da daha sakin ama uzun vadeli masa üzeri konfeti çeşitlerinden seçerek doğum günü partisini detaylandırabilirsiniz. Biraz daha zarif düşünüyorum dökme gül yaprakları ile partimi süslemeyi tercih ediyorum diyenlere de aranan her rengi sunuyoruz. Yeter ki doğum günü partiniz, senede bir süslü gün sizin olsun.  Tüm çeşitlere bak. 

Doğum Günü Konfetileri

4.a)  Patlayan konfeti Çeşitleri

4.b)  Masa Üzeri Konfeti Çeşitleri

4.c)   Dökme Gül Yaprakları

5 Numara, Parti hobi faaliyet ürünleri ile eğlenceli parti malzemeleri konusunda aklınızdaki soru işaretlerini giderelim. Eğlenceli partilerde eğlenceli aktiviteler yaratmak gerekir. Teknoloji üzerinden eğlence yaratmaktansa masa etrafına toplanıp daha interaktif eğlenceler düzenlemek partinin havasını yumuşatır. Aile arasında bir parti eğlencesi, tavsiye olarak pasta kesilmeden önce “Kızma Birader Aile Oyunu” masa başı aktivitesini değerlendirebilirsiniz. Ya da arkadaşlarınızla “Borsa” oyunu ile çetin bir ekonomik savaşa tutulabilirsiniz. Tombala vb. gibi parti eğlencelikleri arasından parti konseptinize ve misafirlerinize göre uygun eğlenceliği seçip keyifli bir aktivite yaratmak partinin ruhunu yüksek tutar. Simli sünger Eva faaliyet seti ve benzeri faaliyet ürünleri ile hep beraber el işleriyle yeni bir şey yaratabilir ve topluca aynı amaç için kafa yorabilirsiniz. Bir diğer değişle particileri aynı amaç adına bütünleştirebilir ve daha sıcak bir ortam elde edebilirsiniz. Tabi ki ortaya çıkacak sanat eserini “fuşya grapon kağıt” ve “tek tüy sarı” gibi yan ürünler ile süsleyebilir ve eşsiz bir hatıraya sahip olabilirsiniz. Şimdi partin için uygun faaliyeti seç

Parti Hobi Faaliyet Ürünleri

Tavsiye Not: Ayrıca parti sırasında misafir particilerin eline de geçici birer kısa eğlencelik eklemek isterseniz, kişilerin tuttukları takımlara göre bulunan köpük balonlar her zaman iş yapar. Tercih sizin

Parti Köpük Balonları

Bir doğum günü partisi için süsler ve yapılabilecek faaliyetler hakkında bilgilendirmemizi bitirmeden son bir anahtar noktamız kaldı. Kimi zaman minik, kimi zaman ise çok kullanışlı ve havalı doğum günü hediyeleri…

6 Numara, çılgın emoji anahtarlıkları, tatlı kalpli ayıcıklar, altın yıldızlar hediye kupası ve frenli scooter gibi birbirinden farklı tarzlarda bulunan doğum günü hediyeleri ister misafir particilere isterseniz de doğum günü sahibine keyifli bir tebessüm yaratabilmek adına seçebileceğiniz en ideal opsiyonlardır. Daha ne hediyeler var, hadi vakit kaybetmeden karar ver

Doğum Günü Hediyelikleri

Her doğum günü için şart olan eğlenceli geçmesi gerekliliğidir. En baştan beri herkesin kendi eğlence tarzını keşfetmesini öneriyor ve sunuyoruz. Hayal edilen bir partiyi gerçeğe dönüştürmek sizin elinizdedir. Hayal ile gerçek arasındaki köprünüz KullanAtMarket, nice mutlu yaşlar diler.

 Peki ya doğum günü partisi için gerekli Kullan At sofra malzemeleri mi? https://www.kullanatmarket.com/kullanat-parti-urunleri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.