x
sadsad x
asdasd
0 ürün
TL

Kredi kartına taksit ve kapıda nakit ödeme imkanı ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Aynı gün kargo avantajından yararlanarak siparişinizi en kısa sürede hızlı teslim alabilirsiniz.

Kullan At Market - Noel Baba Kar Küresi Yılbaşı Hediyesi
Noel Baba Kar Küresi Yılbaşı Hediyesi
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı: 9,90 TL KDV Dahil
Kullan At Market - Işıklı Melek Su Küresi 7cm
Işıklı Melek Su Küresi 7cm
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı: 19,89 TL KDV Dahil
Kullan At Market - Noel Baba Işıklı Kar Küresi 7cm
Noel Baba Işıklı Kar Küresi 7cm
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı: 8,49 TL KDV Dahil
Kullan At Market - Kardan Adam Müzikli Işıklı Kar Küresi 12cm
Kardan Adam Müzikli Işıklı Kar Küresi 12cm
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı: 57,90 TL KDV Dahil
Kullan At Market - Noel Baba Kar Küresi 10cm
Noel Baba Kar Küresi 10cm
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı: 29,49 TL KDV Dahil
Daha Fazla Yükle
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Yılbaşı Kar Küreleri

 

            Yılbaşının yaklaşması ile birlikte yılbaşı hediye seçenekleri pek çok kişi tarafından araştırılmaya başlanmaktadır. Yılbaşı için en anlamlı hediyeler arasında bulunan yılbaşı kar küreleri farklı figür ve detayları ile iyi bir seçenektir.

 

 Yılbaşı Kar Küresi Modelleri

 

            Her dönemin eskimeyen hediye seçenekleri arasında yerini alan yılbaşı kar küreleri arasında özellikle Noel baba tasarımlı ürünler oldukça talep görüyor. Alt kısmı hediye paketi biçiminde tasarlanmış iç kısmında ise Noel baba maketi bulunan kürenin içerisinde kar konfetileri bulunuyor. Bunun yanı sıra yine içerisinde Noel baba maketi olan kar küresinin alt kısmında kardan adam figürü bulunan ürünler de oldukça şirin bir seçenektir.

 

 Işıklı Kar Küresi

 

            Sevdiklerinizi mutlu etmenin en kolay yollarından biri olan kar küreleri arasında melek detaylı tasarımlar da bulunuyor. Bu ürünlerin diğer yılbaşı kar kürelerinden farklı ise ışık detayına sahip olmasıdır.

 

            Kardan adam biçiminde tasarlanan kar küreleri de farklı bir alternatif olarak değerlendirilebilir. Ayrıca ev tasarımlı bir platforma yerleştirilmiş olan ürünler de şık ve zarif bir duruş sergiliyor. Tüm bu ürünler gerek çocukları sevindirmek için gerekse de sevdiklerinizi mutlu etmek için oldukça keyifli bir seçenektir. Yılbaşı kar küreleri farklı boy ve çaplara sahip olması sebebi ile alternatifleri arttırıyor. Ayrıca bazı kar kürelerinin ışıklı olma özelliklerinin yanı sıra müzikli olması da ürünü daha keyifli hale getirmeye yardımcı oluyor. Bu ürünler pil ile çalışmaktadır.

 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.