Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Market-Mutfak Ürünleri

Bize göre “Mutlu Mutfakların Sırrı” ailecek evde hazırlanan mutlu yemeklerdir. Gıda güvenliği sertifikasyonuna sahip tesisimizde üretimini yaptığımız streç film, alüminyum folyo, pişirme kağıdı ve yanmaz tavuk torbası ürünlerimiz, mutfaktaki en seveceğiniz yardımcılarınız olacak. Mutfak yardımcılarınızla yiyeceklerinizi lezzetlice pişirecek, sağlıklıca saracak ve saklayacaksınız.

Streç Filmler

Streç film ürünleri hazırlanan yiyeceklerin sarılıp saklanması için ideal bir yöntem olması dışında buzdolabında saklanan yemeklerinde kapatılıp koku karışımını engeller ve tazeliklerinin daha uzun bir süre korunmasını sağlar. Farklı ebat, boyut ve kalınlıklarda bulunan streç film ürünleri yiyecekler ile temas halinde olacağı için el değmeden üretilir ve kolay kullanım adına paketlenir. Aradığınız özelliklere göre streç film seçimi önemlidir. Evde kullanılacak streç filmler standart olanlardır. Bu noktada bakılması gereken ihtiyaç miktarıdır.  

Şarküteri ve benzeri yerler için ise Sanayi tipi gıda streci daha büyük verim sağlar. İşinizin bir parçası olan streç filmler nasıl kullanacağınıza göre sağladığı fayda değişkenlik gösterir. 

Streç film malzemeleri ise tamamı ile kullanım kolaylığını arttırma amacı ile var olup streçleyeceğiniz ürünleri daha hızlı paketlemenize olanak sağlar. Mesela streç film bıçağı her kullanıştan sonra ana malzemeniz olan streç filmin düzgün şekilde kalmasını sağlar ve paketleme öncesi işinizi kolaylaştırır. 

Roll-Up, Burpak ve Fresh-Up markaları ile kaliteli ürünleri ile hizmet vermektedir. Streç film ürünlerimizi https://www.kullanatmarket.com/strec-filmler inceleyebilir ve alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz.

Pişirme Kağıtları

Pişirme kâğıdı; kek ve börek gibi hamur işlerini, et ve balık gibi yağlı fırın yemeklerini ya da hayal ettiğiniz her türlü yiyeceğin hazırlanmasını kolaylaştıran yardımcılarınızdan biridir. Kimi zaman yağlı kâğıt olarak da adlandırılan pişirme kağıdı, tepsi temizleme derdinden kurtararak mutfakta büyük kolaylık sağlar. Pişirme kâğıdı kullanacaksanız tepsiyi yağlamanıza gerek yoktur. Tepsiye pişirme kâğıdı yayarak pişirilen yemekler, tepsiye yapışmaz. Besin değerlerini koruyarak doğal bir pişirme sağlar. Pişirme kâğıdı, fırınlanmış yiyeceklerinizi tepsiden çıkartırken dağılmasını önler.

Yanmaz Fırın Torbası

Yanmaz fırın torbası, geleneksel ismiyle tavuk torbası, tavuk, et ve balık yemeklerinde tercih edilen, kurutmadan pişirme sağlayan mutfak yardımcılarınızdandır. Yiyeceklerin her tarafını eşit bir şekilde pişirmek için idealdir. Pişirme süresince et ya da tavuğun çevrilmesine gerek yoktur. Yemeğe ekstra yağ ilave edilmesine gerek kalmadan et ya da tavuğun kendi yağıyla lezzetli şekilde pişmesini sağlar. Böylece yiyeceğin doğal tadı ve aroması korunmuş olur. Dilerseniz çeşitli garnitürleri çiğ olarak etin yanına ekleyerek birbirinden farklı ve leziz yemeklere imza atabilirsiniz. Çok kısa sürede pişirme sağlayarak, tertemiz bir tepsi ile yıkama derdine son verir.

Aluminyum Folyo

Alüminyum folyo, yiyeceklerin korunmasında, saklanmasında ve pişirilmesinde önemli işleve sahip yardımcılarınızdan biridir. Pişmiş ya da çiğ her türlü gıdanın sağlıklı, taze ve hijyenik olarak saklanabilmesini sağlar. Alüminyum folyoya sardığınız yiyeceklerinizi buzdolabı ya da derin dondurucuda saklayabilir; kapların ya da tencerelerin üzerini kaplayarak kapak yerine kullanabilirsiniz. Alüminyum folyo, pişmiş ya da ısıtılmış yiyeceklerin sıcak kalmasına yardımcı olur. Yemeklerin konulduğu kabın ya da tencerenin etrafı alüminyum folyo ile sarıldığında, sıcaklığın uzun süre korunması sağlanır. Alüminyum folyo, özellikle buzdolabına koyulan yiyeceklerin kokusunun birbirine karışmasına engel olur. Bakterilere karşı dayanıklı ve korunaklı olduğu için koruyucudur. Gıdalarınız için hijyenik bir ortam sağlayarak dış ortamdan gelebilecek mikropların ve tozun bulaşmasını engeller.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.