Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kız Parti Setleri Ve İçerisinde Bulunan Ürünler Nelerdir?

 

Animasyon Karakterli Kız Parti Setleri

 

            Kız parti setleri içerisinde yer alan seçeneklerde hem çocuklar hem de yetişkinler için seçeneklere yer verilmektedir. Çocuk doğum günleri ve partileri için tercih edilen ürünler frozen buz ışıltısı parti seti, sofia deniz incisi parti seti, prenses düşler parti seti, hello kitty kalpler parti seti,minnie pembe fiyonklu parti seti gibi seçeneklerdir. Bu seçenekler arasında birçok farklı çizgi film ve animasyon karakteri ile oluşturan tasarımları bulmak mümkündür. Site içerisinde en çok tercih edilen ve kız çocuklarının ilgi gösterdiği karakterler kullanılarak parti setleri oluşturulmuştur. Bu setler içerisine dahil olan ürünler ise, karakter baskılı peçeteler, tabaklar, bardaklar, kaşık ve çatallar, masa örtüleri ve farklı renklerde tasarlanan balonlardır.

 

 Kız Parti Setlerinde Kullanılan Trend Renkler

 

            Kız parti setleri tasarlanırken mor, pembe ve kırmızı renkleri ağırlıklı tercih edilmektedir. Bu renkler hem çocuklar tarafından dikkat çekmekte hem de etkili bir dekor yaratmaya olanak sağlamaktadır. Frozen setlerinde mor ve mavi renkler tercih edilerek balon, masa örtüsü ve karakter baskısı uygulanarak da tabak, bardak gibi ürünler oluşturulmaktadır. Bu tasarımlar dekorun tümünde uyum yakalamaya yardımcı olmaktadır. Size en uygun parti ürünlerini aynı çatı altında bulmanız sağlanmaktadır.

 

            Kız parti setleri yetişkinler için ışıltılı doğum günü parti seti seçeneği ile tasarlanmaktadır. Bu set içersinde siyah ve altın rengi bir arada kullanılmaktadır. Set içerisinde altın rengi tabaklar, altın rengi peçete, çatal, bıçak, balonlar ve siyah ile altın renklerinin birlikte kullanıldığı tabaklar yer almaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.