sadsad x
asdasd
Piknik-Kategoriüstü.jpg (74 KB)  Babalar-Günü-Sihirli-Sünger-Kategoriüstü.jpg (78 KB)
Lohusa Terlikleri
Sıralama seçin
Ürün Kodu: KM-DGR-0843
Pakette 1 Adet
32,67 TL
29,91 TL
66,90 TL
33,90 TL

Detaylarıyla Lohusa Terlik Kullanımı

 

Anneliğe Atılacak İlk Adımda Özel Hissetmek Önemlidir

            Anne adayları bebeklerinin gelecekleri günü sabırsızlıkla bekler ve bu bekleyiş sürecinde birçok hazırlık yaparlar. Bu hazırlıkların çoğu bebek için olsa da hamile kadınlar anneliğe adım atacakları ilk günde kendilerini özel hissetmek isterler. Doğum zorlu bir süreçtir ve kişinin rahat olması bebek ve anne sağlığı açısından hayati önem taşır.

 Renkler ve Şıklık Ön Planda

            Hazırlıklar arasında daha çok bebeğin cinsiyetine göre değişen renk seçenekler kullanılır. Kızlar için değişmeyen renk pembe ve erkek rengi olarak bilinen buz mavisi lohusa terlikleri için de bu renkli uygulamalar geçerlidir. Lohusa terlikleri annelerin doğum sonrasında genellikle hastanede giydikleri ama daha sonrasında da kullanabilecekleri ayağı sıcak tutması ön planda olan süslü terliklerdir.

 Terlik Modelleri

            Üzerinde fiyonkların bulunduğu bu terliklere fiyonklu bir taç eşlik eder. Bu takım lohusa annenin şık görünmesini ve kendisini iyi hissetmesini sağlayacaktır. Üstelik özel yapısı sayesinde ayakların üşümesini engellemeye yetecektir. Terlikler arasında üzerinde sıralı üçlü gül bulunan modelleri de bulmak mümkündür. Yine bir taçla birlikte takım olarak alınabilecek bu ürün beyaz renk renk olup inci işleme detaylara sahiptir. Alt kısımda tül detayı bulunan modellerde buket çiçek görünümü verilmiş kız anneleri ve erkek anneleri için farklı renklerde tasarlanan lohusa terlikleri tercih etmek de mümkündür. Bu terlikleri ayak numarasına göre sipariş ederek kapınıza kadar gelmesini sağlayarak hamilelik sürecini daha rahat geçirmenizi sağlayabilirsiniz. Modeller çeşitli renk ve figürlere sahip olduğundan zevkinize uygun seçim yapmanız mümkün olacaktır.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.