Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kampanya Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Görünüm
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Masha Ve Koca Ayı Parti Ürünleri

 

            Çizgi film karakterlerinin hem sempatik hem de zeki kızı Masha, koca ayı ile olan macerasına kaldığı yerden devam ederken kız çocukları için bu iki sempatik ve zeki dostlar için hazırlanacak bir parti konsepti elbette çok hoş olacaktır. Bu bakımdan Masha ve Koca Ayı çizgi filminden ilham alınarak hazırlanan doğum gününe özel parti konseptlerine yer verilerek birbirinden öne çıkan Masha ve Koca Ayı konseptine özel doğum günü ürünleri yer almaktadır.

 

 Masha ve Koca Ayı kağıt tabak ve kağıt peçete

 

            Masha ve Koca Ayı ile ilgili masha ve koca ayı doğum günü ürünleri olarak öne çıkan başlıca konseptlerden birisi kağıt tabak ve kağıt peçetelerdir. Kağıt tabak ve kağıt peçeteler başlıca temel Masha ve Koca Ayı baskılı olarak özel hazırlanmış bir doğum günü partisin özel kız çocuklarına özgün bir parti süslemesi olacaktır.

 

 Masha ve Koca Ayı Desenli Baloncuklar

 

            Doğum günü konseptine özel olarak masha ve koca ayı doğum günü ürünleri arasında yer alan baloncuklar Masha ve Koca Ayı olarak yer almaktadır. Bunlar da tamamen özel doğum günü süslemeleri arasında yerini alması adına son derece önemli ve özel parti süslemeleri olarak dikkat çekmektedir. Ayrıca bisikletli Masha da bir diğer desenli parti süslemesini oluşturuyor.

 

 Masha ve Koca Ayı davetiyeleri

 

            Masha ve Koca Ayı konseptine çok özel parti süslemelerinden bir diğeri olarak üzerinde Masha ve Koca Ayı baskılı davetiye de masha ve koca ayı doğum günü ürünleri arasında gayet hoş bir sürpriz olacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.