Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kampanya Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
{{ SELECTED.TEXT }}
Görünüm
Toplam 6 ürün bulunmaktadır.

Eğlenceli Baby Shower Parti Malzemeleri Nelerdir?

            Son yıllarda anne adayları doğum yapmadan önce baby shower partisi yapmaktadır. Doğum yapacak anne, akrabaları ve sevdikleri ile bebeğin gelişini kutlamaktadır. Yurtdışında popüler olan ülkemizde de trend olan bu parti için anne adayları güzel bir şekilde hazırlanmaktadır. Bu partide eğlenceler yapılmakta, bebeğe hediyeler alınmakta ve ikramlıklar ile davet verilmektedir. Yeni doğan baby shower süsleri parti hazırlıklarında önemli bir rol oynamaktadır.

 Baby Shower Parti Süsleri Nasıldır?

            Baby shower partisi yapılacak mekanların süsleme malzemelerinin başında balonlar gelmektedir. Folyodan yapılmış olan balonlarda farklı modeller bulunmaktadır. En sevilen folyo balon modelleri arasında cupcake, super shape, pembe ve mavi biberon balonu, pembe ve mavi puset balonu, erkek ve kız ayak modeli balonu bulunmaktadır. Mavi ve pembe puantiyeli balonlarda parti mekanına hoş bir hava katmaktadır. Renkli puantiyeli ponpon süsler sevilen diğer yeni doğan baby shower süsleri arasında bulunmaktadır. Değişik modellerde olan afişler farklı yerlere asılarak parti mekanına sempatik bir hava yaratmaktadır.

 Baby Shower Partisi Hazır Setleri Nasıldır?

            İstenilen kişi sayısına göre hazırlanmış olan hazır setler içinde gerekli olan tüm yeni doğan baby shower süsleri bulunmaktadır. Kız ve erkek çocuklar için sekiz kişilik, yirmi dört kişilik setler bulunmaktadır. İçerisinde hem parti süsleri hem de ikramlıkların servisi için gerekli malzemeler bulunmaktadır. Bayraklar, masa süsleri, parti şapkaları gibi malzemelerin yanı sıra tabak, bardak gibi parti masası malzemeleri bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.