Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kampanya Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Görünüm
Toplam 5 ürün bulunmaktadır.

Sofra Setleri

 

            Tamamen kullan at mantığı altında ve birbirinden kaliteli malzemeler eşliğinde üretimleri gerçekleştirmiş olan sofra setleri çeşitlerini farklı renk ve modelleri satın alabilir ve değişik zamanlarda büyük bir güven içerisinde kullanma şansını edebilirsiniz. Ana ürünler olarak tabak ve çatal ile kaşık olmak üzere yine plastik bardaklar eşliğinde tamamen kaliteli bir şekilde hazırlanmış olan bu ürünleri güven içerisinde satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

 

 Farklı renkler altında zengin bir model seçeneği

 

            Özellikle yeni sezon içerisinde birçok farklı model kapısında üretimi gerçekleştirilmiş olan ve tamamen kaliteli malzeme ile hazırlanmış sofra setleri sizlere birçok değişik yerde büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Bunlar içerisinde araçla yola çıktığınız zaman bir yerde durup yemek yiyeceğiniz vakit kullan at bir şekilde bu ürünleri kullanabilir ya da güzel bir parti esnasında yine tüm misafirler adına kolay bir şekilde sunarak üstelik rengarenk bir tasarım altında harika bir görselde yakalama şansını bulabilirsiniz.

 

 Gün içerisinde kullanma imkanı

 

            Her biri özel olarak üretilmiş ve siteye eklenmiş olan ve birçok değişik renkleri altında tasarım gerçekleştirilmiş sofra setleri, özel partiler ile birlikte arkadaşlar ile bir araya gelerek yine pratik bir imkan sunan bu sofra setlerini güven içerisinde kullanabilirsiniz. Bıçak ya da çatal ile birlikte kaşık veya tabağın yanı sıra farklı boyutlardaki bardakları kapsamında da çok uygun fiyatlar altında satın alabilir ve dilediğiniz zaman kullanma şansını elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.