Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
Toplam 3 ürün bulunmaktadır.

Spiderman Temalı Parti Ürünleri İle Eğlenceli Bir Doğum Günü Yaratın

 

Spiderman Parti Setleri Ve İçerisinde Yer Alan Ürünler

 

            Erkek çocuklar için hazırlana doğum günü temalarında en dikkat çekici seçeneklerden biri animasyon karakterlerinin ve süper kahramanların kullanılması ile hazırlanan partilerdir. Bu parti seçenekleri için kullanılabilecek birçok farklı ürün çeşidi sayfa içerisinde yer almaktadır. Çocuklar tarafından sevilen kahramanlar arasında yer alan spiderman karakterinin baskı ve uygulamaları kullanılarak elde edilen ürün seçenekleri, doğru temada bir parti yapılmasına olanak sağlamaktadır. Spiderman doğum günü ürünleri, tabaklar, balonlar, karton bardaklar, kostümler, masa örtüleri ve çatal kaşıklar olmak üzere daha birçok ürünün bir araya getirilmesi ile oluşturulmaktadır.

 

            Spiderman doğum günü ürünleri arasında bulunan savaşçı parti seti en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Savaşçı seti içerisinde, kırmızı renkli balonlar, kırmızı renkli masa örtüleri, spiderman bakılı tabak, bardak ve kırmızı çatal, kaşık seti, spiderman baskılı peçeteler bulunmaktadır. Bu ürün kolaylıkla edinebileceğiniz ve tüm parti temasını aynı set içerisinde tamamlayacağınız ürünler arasında yer almaktadır. İsteğe bağlı olarak set içerisinde bulunana ürünlerin ayrı ayrı siparişlerini vererek uygun bir tema da oluşturabilirsiniz.

 

 Spiderman Temalı Parti Süsleri Nelerdir?

 

            Spiderman doğum günü ürünleri arasında yer alan masa örtüsü seçenekleri düz kırmızı ya da savaşçı spiderman baskısı kullanılarak oluşturulan modeller ile tasarlanmaktadır. Ürünler iki farklı şekilde kullanılarak masada uyum yakalamak mümkün hale getirilmiştir. Parti içerisinde kullanılacak diğer ürün ayrıntıları ise spiderman baskılı balonlar ve şapkalar olarak seçilmektedir. Kaliteli ürünlerin yer aldığı ürün yelpazesi içerisinde, çocuklara yönelik kostüm seçenekleri de yer almaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.