Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Yılbaşı Peçeteleri

Kullan At Market'te! Yılbaşı peçetelerini indirimli ve uygun fiyata satın alabilirsiniz. 

Yılbaşı Sofralarına Özel Peçeteler

 

            Yılbaşının yaklaşması ile birlikte yılbaşı sofralarına dair detaylar düşünülmeye başlandı. Yılbaşı sofrası yılın en özel anları olduğu için her detay oldukça önemlidir. Bu detaylardan biri de yılbaşı peçeteleridir.

 

 Yılbaşı Peçete Modelleri

 

            Yılbaşı peçeteleri arasında oldukça şık ve yılbaşı sofraları için ideal seçenekler bulunuyor. Yılbaşı denince akla ilk gelen kar tanesi desenleri ile tasarlanan yılbaşı peçete modelleri sade fakat şık bir sofra konsepti için oldukça iyi bir seçenektir.

 

            Yılbaşı geyikleri detaylı peçeteler de yine farklı bir seçenek olarak ortaya çıkıyor. 33 x 33 cm boyutunda olan bu peçete modelleri hem desenleri ile hem de kaliteleri ile göz doldurmaktadır. Yılbaşı akşamlarının olmazsa olmazları içerisinde yer alan ve ağaç süslemelerinde kullanılan toplar peçeteler de desen olarak tercih edilmiştir. Şık ve zarif bir görüntü sağlayan bu ürünler kırmızı ağırlıklı yılbaşı sofraları için doğru bir tercih olacaktır.

 

 Çocuklar için Peçete Modelleri

 

            Yılbaşı akşamları sadece yetişkinler için değil aynı zamanda çocuklar için de oldukça özeldir. Bu neden ile yılbaşı peçeteleri çocuklar içinde özel olarak tasarlanıyor. Bu tasarımlar arasında çocukların en çok sevdiği mickey tasarımları ön plana çıkıyor. Yılbaşı peçeteleri arasında aynı zamanda melek motifli tasarımlar da bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra sürekli kullanım sağlamak amacı ile de tek renk olan tasarımlar tercih edilebilir. Bu renkler içinde ise kırmızı ve gold renkler pek çok kişinin tercihleri arasında yer alıyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.