Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kullan At Market'te Diş Buğdayı Erkek Bebek Kategorisi

 

            Kullan At Market, bebek partileri üzerine çeşitli ürünler sunmaktadır. Bunlardan birisi de, ilk kez dişi çıkan bebeğin, diş buğdayı partisi için bulunabilecek ürünlerdendir. Eğer, diş buğdayı erkek bebek için yapılacaksa, bu kategori de, erkek bebeğe özel bir parti olduğunu gösterecek nitelikte ürünler ile karşımıza çıkmaktadır.

 

 Diş Buğdayı İçin Erkek Bebek Kategorisi Ürünlerinin Genel Özellikleri

 

            Bu kategorideki ürünlerin en önemli özelliklerinden birisi, erkek bebeğe özgü olan bebek mavisi tonlarında olmalarıdır. Ürün çeşitlerine göre, sadece bebek mavisi ya da diğer mavi tonlarında ve desenli olarak bulmak mümkündür.

 

            Diş buğdayı erkek bebek kategorisindeki ürünlerin diğer özelliği ise, kırılmaya karşı bir önlem olarak ve dahası, kullan at özelliği ile birlikte, plastik ve hafif nitelikte oluşlarıdır. Bu sayede konsepte uygun şekilde hoş bir görünüm elde ederken, güvenlik ve pratiklik de sağlanmış olmaktadır.

 

 Diş Buğdayı İçin Erkek Bebek Kategorisi Ürünlerinin Çeşitleri

 

            Diş buğdayı erkek bebek kategorisi içerisinde, diş buğdayı partisi için bulunabilecek ürünler oldukça çeşitlidir. Öncelikli olarak, mavinin tonlarında, plastik tabaklar, bardaklar ve parti havasını yaşatmak için kullanılabilecek şampanya bardağı görünümlü plastik kadehler mevcuttur.

 

            Etrafı süslemek için, gerekli olabilecek mavi masa örtüsü, mavi renkte kurdele, diş buğdayı konseptli çerçeveler ve balonlar ve yine diş buğdayı konseptli eğlenceli çubuklar bulunmaktadır. Bunların yanında, ikram için hazırlanacak yiyecekler için, çizgili mavi-beyaz desende mısır kutusu, biberon şeklinde şekerlik gibi ürünler de mevcuttur. Dahası, konsepte uygun olarak kek hazırlayıp sunmak isteyen anneler için diş şeklinde kek kalıpları bulunmaktadır. Bu sayede, tüm bu ürünlerle erkek bebeğin diş buğdayı partisi eksiksiz olarak hazırlanmış olacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.