Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
Toplam 4 ürün bulunmaktadır.

Süslü Kürdanlar

 

            Uçları birbirinden değişik şekiller altında tasarımları yapılan birbirinden farklı modeller içerisindeki süslü kürdanlar kullanatmarket.com kapsamında sizleri bekliyor. Özellikle çocuklar konusunda büyük bir avantaj sağlayan ve farklı kutlama organizasyonlarında rengarenk süslemelerin ucuna takıldığı çubuklar ile güzel bir eğlence gerçekleştirilebilmektedir. Tamamen kaliteli ve güvenilir malzemeler eşliğinde üretimleri sağlanan kürdan çeşitlerini farklı boyutlara göre de bulabilir ve değişik yerlerde kullanma şansını elde edebilirsiniz.

 

 Uçları farklı şekiller barındıran kürdanlar

 

            Kaliteli bir malzeme ile üretimlerinin gerçekleştirildiği için herhangi bir şekilde kolay kolay kırılmayan ya da bükülmeyen bu güzel süslü kürdanlar, özellikle de uç kısımlarına takılan kalp şeklindeki ya da kelebek tarzı süslemeler ile mükemmel bir görünüm sağlamaktadır. Çerçeveli kalp şeklindeki tasarımlar ya da birçok değişik renkteki kelebek modellerinin yanı sıra baby shower adına kullanım için 1 yaş kürdan çeşitlerini de yine bu kaliteli site içerisinde bulabilir ve kendi bütçeniz kapsamında çok uygun fiyatlar altında satın alabilirsiniz.

 

 Birçok farklı yerde kullanım imkanı

 

            Özellikle doğum günlerinde pastanın üzerine şık bir görünüm sağlamak amacıyla konulabilir veya birçok değişik süslerin üzerine de yine hoş bir aksesuar çeşidi adına eklenebilir. Ya da çocuklara uçlarına şeker yerleştirilerek de verilmek suretiyle kullanmalarını olarak verilebilir. Tamamen kullan at şeklinde bir tasarım yapılmış olan bu güzel süslü kürdanlar en uygun fiyatlar kapsamında ve paketler halinde site bünyesinde sizleri bekliyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.