x
0 ürün
TL

Kredi kartına taksit ve kapıda nakit ödeme imkanı ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Aynı gün kargo avantajından yararlanarak siparişinizi en kısa sürede hızlı teslim alabilirsiniz.

Alüminyum Folyo - Yağlı Kağıt

            Bilindiği üzere özellikle fırınlarda yapılan yemekler adına büyük bir kolaylık sağlayan ve herhangi bir şekilde tepsinin içine ve fırına yağ sürmeme gibi bir imkan tanıyan alüminyum folyo - yağlı kağıt fırsatı ile yemekler çok daha rahat bir şekilde hazır hale getirebilmektedir. Bu kapsamda tamamen kaliteli bir malzeme eşinde üretimleri gerçekleştirmiş olan folyo yağlı kağıt ürünlerine paketler halinde bu kaliteli site bünyesinde satın alabilir ve yemeklerinizi güven içerisinde hazırlayabilirsiniz.

 Fırında keyifli bir yemek pişirme imkanı

            Genel olarak pişirme kağıdı olarak da bilinen bu alüminyum folyo - yağlı kağıt çeşitleri, günümüzde artık birçok hanımın kullandığı ve yemekleri fırında eğer herhangi bir şekilde yağ kullanmadan gerçekleştirme şansı verdiği ürünler olarak ön plana çıkmaktadır. Bu da hem yemeklerin daha lezzetli bir şekilde hazırlanmasını hem de daha kısa bir süre içerisinde kolayca yemeklerin pişirilmesine olanak tanımaktadır. Değişik ebatlarda üretimleri gerçekleştirilen bu birbirinden kaliteli yemek pişirme kağıtlarını site bünyesinde bulabilir ve çok uygun fiyatlar altında satın alma şansını elde edebilirsiniz.

 Her zaman kullanabilirsiniz

            Tamamen kaliteli ve dayanıklı bir malzeme ilçesinde üretildiğinden dolayı fırında değişik ateşleri altında güven içerisinde yemekler yapılabilmektedir. Daha lezzetli bir yemek hazırlamak için alüminyum folyo - yağlı kağıt çeşitlerini site içerisinde bulabilir ve her zaman kullanma şansını elde edebilirsiniz. Ürünleri farklı ebatları içerisinde güven ile site kapsamında her daim satın alma fırsatını kullanabilirsiniz.

 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.