Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Alüminyum Folyo

Kullan At Market'te! Alüminyum Folyoları indirimli ve uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Alüminyum Folyoların Kullanım Özellikleri

            Alüminyum folyo esasında hayatın hemen hemen her alanında kullanılmak üzere başvurulan bir malzemedir. En çok kullanıldığı genel kullanım alanı ise mutfaktır. Özellikle fırında yapılan yemek türlerinde alüminyum folyolar sayesinde, bunlara sarılarak pişirilen yiyecekler hem lezzetini muhafaza ederek daha leziz yemekler ortaya çıkmasını sağlar hem de yiyeceklerin yüksek ısılarda pişerken yanmadan ve yapışmadan en güzel şekilde pişirilmesini sağlar. Her ne kadar alüminyum folyolar mutfakta sık olarak kullanılıyor olsa da aslında hayatımızın başka alanlarında da sıklıkla kullanılmaktadır.

Alüminyum Folyonun Kullanım Alanları Nelerdir?

            Alüminyum folyo kullanışlı yapısı ve özelliği sayesinde pek çok alanda pratik bir kullanım amacı haline rahatlıkla getirilebilir. Örneğin bir top haline getirilmiş bir alüminyum folyo kolaylıkla yağ lekelerini çıkartma amacı ile bulaşık teli işlevini görebilmektedir. Buna ek olarak alüminyum folyolar özellikle gümüşçüler tarafından bir gümüş parlatma aracı olarak da kullanılabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra alüminyum folyolar ısıyı yansıtma ve yanmama özellikleri sayesinde ütü sırasında ütü masasına sarılarak da pratik bir amaç için kullanılabilmektedir. Bu sayede ütü masasına sarılmış bir alüminyum folyo hem ütü sırasında yanmayı önleyecek hem de ısıyı yansıtarak giysilerin daha çabuk ve daha güzel ütülenmesini sağlayacaktır.

 Alüminyum Folyo Fiyatları Ne Kadardır?

            Tüm bu pratik kullanım özelliklerine rağmen alüminyum folyo gayet makul fiyatlarda satılmaktadır. Genellikle bir rulo halinde satılan folyoların fiyatları ise 5 ila 10 Tl gibi cüzi rakamlar arasında değişkenlik göstermektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.